• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Warez Tema BirHaber Haber Teması Sorunsuz Çalışıyor

crazyc4

Aktif Üye
Üye

Arkadaşlar özelden mesaj atmayın paylaştığımız dosyalarda bazı sıkıntılar vardı ve güncel değildi bu yüzden paylaşımdan kaldırdık.
Güncel ve el değmemiş dosyalar varsa bana özelden ulaşın. Eğer sağlam dosyalar elime ulaşırsa test edip buradan paylaşıcam ve her site için lisans hazırlayıp o şekilde paylaşım yapıcam o zamana kadar bu başlık paylaşıma kapalı

Demo Site

Nihayetsiz

Aktif Üye
Teşekkürler, bu tema aşırı ağır çalışan bir tema haber ekledikçe site açmamaya başlıyor pek kullanışlı değil fikrimce

DevilDeep

Üye
DelDvieep bu nasıl Bi Nick Böyle :)

Temada Sorgu Çok Arkadaş Doğru Söylüyor, tasarım olarak güzel ama İşleyişde Önemli.
Yinede Kullanacak Olanlara Hayrlı Olsun.

4LGAN

Üye
nasıl kurucaz bilmiyom anlatır mısınız

crazyc4

Aktif Üye
Üye
DevilDeep' Alıntı:
DelDvieep bu nasıl Bi Nick Böyle :)

Temada Sorgu Çok Arkadaş Doğru Söylüyor, tasarım olarak güzel ama İşleyişde Önemli.
Yinede Kullanacak Olanlara Hayrlı Olsun.

Kopyala yapıştır yaptım nasıl o hale geldi anlamadım :) kusura bakma düzeltim uyarı için teşekkürler DevilDeep-

4LGAN' Alıntı:
nasıl kurucaz bilmiyom anlatır mısınız

Wordpress tema klasörüne at. admin panelinden birtema temasını seç. Admin paneline tema paneli gelecek oradan gerekli talimatları uygula türkçe zaten zor değil

NasyoneL

Karanlık Özgürlüktür
Moderator
Ödüller
2
Emeği geçenlere teşekkürler

Qokhan

Aktif Üye
Emeği geçen herkesin ellerine sağlık, darısı thewp v6 başına :)

Dr_X

Üye
tşkler

functions.php dosyasındakı 328 satırındakı

PHP:
"$curl = curl_init('http://birtema.net/lisans_check/api.php?lisans=' . $lisans . '&domain=' . $domain . '&theme=BirHaber');"

kodu silmeyı unutmayın arkadaşlar geri bıldırım alıyor yani sitenizi tespit ediyor

crazyc4

Aktif Üye
Üye
medyatube45' Alıntı:
hocam demo aktarma eklentisi varmıdır

nee yazık ki yok elimizde sadece tema dosyaları var diğer eklenti xml gibi dosyaları elinde olan varsa paylaşsın herkes faydalanır