Hoşgeldin Misafir

Celso ortiz

CyberHawk

CyberHawk

WebMaster
Adana
12 Ara 2018
16,128 Mesaj

Aktiflik

Seviye

Deneyim

TIM / GÖREV:
Celso Ortiz (n. Asuncion , Paraguay , 26 Ocak bir 1.989 ), bir olan futbolcu Paraguaylı bir olarak çalışan direksiyon şu anda içinde, AZ Alkmaar bir First Division bir Hollanda .

Kariyer

Cerro Porteño
O gençleri saflarına katıldı Club Cerro Porteño yaş dokuz yıllık. 2008 yılında teknik yönetiminde Peter Troglio yılında yaptı First Division . Olarak Apertura 2009 ilk takım daha sonra turnuvanın şampiyonu olarak ayırmaya başardı ve daha sonra, ikinci yarısında, yarı final ilerlemek hangi ile, kendi kulübü için önemli hedefler puanlama konsolide edilen Copa Sudamericana 2.009 . Bu sol ayağı ile iyi bir çekim ile karakterizedir.

AZ Alkmaar

Paraguay mükemmel turnuva onu imzalamak için bazı Avrupa kulüpleri ilgi oluşur sonra. Ama sonunda bu hizmet üzerine sürer olan AZ Alkmaar . 26 Ağustos 2009, tıbbi inceleme aşılarak, puanlama dört yıl için Hollandalı organizasyon ve Avrupa kış piyasadan bir buçuk (Ocak 2010) onu bağlayan sözleşmeyi imzaladıktan.

Milli takım

O ile olmuştur Paraguay milli futbol takımı 20 yaşından küçük çocuklar için. Eylül 2009'da, o oynadığı Dünya kategorisinde düzenlenen, Mısır .
 
Geri
Üst