• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Emlakcı Ayagınıza Geldi :) Emlak Scripti Kurulum Videolu

Ödüller
1

Emlak Sitesi Scripti, firmanız için kullanabileceğiniz bir emlak scripti‘dir. PHPScriptlerim tarafından kodlanan script basit ve sade yapısıyla fakat işlevselliği ile ön plana çıkmaktadır. Yönetim panelinden gerekli bütün ayarlarınızı yapabilir ve ilanlarınızı kolayca yayınlayabilirsiniz.

Özellikleri

1.-- Arama özelliği
2.- İletişim sayfası (Google Maps destekli)
3. Son eklenenler bölümü
4. Kategori sistemi
5. Admin panelinden kolay yönetim
6. İlanlara sınırsız resim ekleyebilme

Kurulumu

1. Öncelikle bir veritabanı oluşturunuz. Daha sonra oluşturduğunuz veritabanına SQL klasöründe bulunan emlak.sql dosyasını import ediniz. İmport işleminin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız daha önce yayınladığımız buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz. Takıldığınız yerleri konu altından belirtebilirsiniz.

2.- Daha sonra Site Dosyaları > config.php dosyasında aşağıdaki kısımları mysql bilgilerinize göre düzenleyiniz.

1
2
3
4

Kod:
$dbhost = "localhost";

Kod:
$dbuser = "Veritabanı Kullanıcı Adı"; //Veritabanı Kullanıcı Adı

Kod:
$dbpass = "Veritabanı Şifresi"; //Veritabanı Şifresi

Kod:
$dbdata = "Veritabanı Adı"; //Veritabanı Adı

3. Site Dosyaları klasöründekileri sunucunuza atınız ve aşağıdaki dosyalara CHMOD ayarı olarak 777 veriniz. CHMOD değeri nasıl verilir bilmiyorsanız buradaki makalemize bakabilirsiniz.

uploads

uploads > resimler

4. Emlak scripti kurulumunuz tamamlanmıştır. Admin paneli bilgileri aşağıdaki gibidir.

Admin Paneli: www.site-ismi.com/yonetim

Kullanıcı Adı:- admin
Şifre: admin

RgDB2Z.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

NasyoneL

Karanlık Özgürlüktür
Moderator
Ödüller
2
Teşekkürler

kralmetin0606' Alıntı:
-
-Emlak Sitesi Scripti--, firmanız için kullanabileceğiniz bir --emlak scripti--‘dir. PHPScriptlerim tarafından kodlanan script basit ve sade yapısıyla fakat işlevselliği ile ön plana çıkmaktadır. Yönetim panelinden gerekli bütün ayarlarınızı yapabilir ve ilanlarınızı kolayca yayınlayabilirsiniz.--

Özellikleri--

1.-- Arama özelliği--

2.- İletişim sayfası (Google Maps destekli)-

3. Son eklenenler bölümü​

4. Kategori sistemi​

5. Admin panelinden kolay yönetim​

6. İlanlara sınırsız resim ekleyebilme​

Kurulumu--

1.-- Öncelikle bir veritabanı oluşturunuz. Daha sonra oluşturduğunuz veritabanına SQL klasöründe bulunan emlak.sql dosyasını import ediniz. İmport işleminin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız daha önce yayınladığımız --buradaki-- makalemizi inceleyebilirsiniz. Takıldığınız yerleri konu altından belirtebilirsiniz.--

2.- Daha sonra Site Dosyaları > config.php dosyasında aşağıdaki kısımları mysql bilgilerinize göre düzenleyiniz.-

1​

2​

3​

4​

Kod:
$dbhost = "localhost";

Kod:

Kod:

Kod:

3. Site Dosyaları klasöründekileri sunucunuza atınız ve aşağıdaki dosyalara CHMOD ayarı olarak 777 veriniz. CHMOD değeri nasıl verilir bilmiyorsanız buradaki makalemize bakabilirsiniz.--

uploads--

uploads > resimler--

4. Emlak scripti kurulumunuz tamamlanmıştır. Admin paneli bilgileri aşağıdaki gibidir.--

Admin Paneli:-- www.site-ismi.com/yonetim--

Kullanıcı Adı:- admin-

Şifre: admin​

RgDB2Z.jpg

Chaca

Üye
Emlak sitem için değerlendireceğim teşekkürler

kralmetin0606' Alıntı:
-
-Emlak Sitesi Scripti--, firmanız için kullanabileceğiniz bir --emlak scripti--‘dir. PHPScriptlerim tarafından kodlanan script basit ve sade yapısıyla fakat işlevselliği ile ön plana çıkmaktadır. Yönetim panelinden gerekli bütün ayarlarınızı yapabilir ve ilanlarınızı kolayca yayınlayabilirsiniz.--

Özellikleri--

1.-- Arama özelliği--

2.- İletişim sayfası (Google Maps destekli)-

3. Son eklenenler bölümü​

4. Kategori sistemi​

5. Admin panelinden kolay yönetim​

6. İlanlara sınırsız resim ekleyebilme​

Kurulumu--

1.-- Öncelikle bir veritabanı oluşturunuz. Daha sonra oluşturduğunuz veritabanına SQL klasöründe bulunan emlak.sql dosyasını import ediniz. İmport işleminin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız daha önce yayınladığımız --buradaki-- makalemizi inceleyebilirsiniz. Takıldığınız yerleri konu altından belirtebilirsiniz.--

2.- Daha sonra Site Dosyaları > config.php dosyasında aşağıdaki kısımları mysql bilgilerinize göre düzenleyiniz.-

1​

2​

3​

4​

Kod:
$dbhost = "localhost";

Kod:

Kod:

Kod:

3. Site Dosyaları klasöründekileri sunucunuza atınız ve aşağıdaki dosyalara CHMOD ayarı olarak 777 veriniz. CHMOD değeri nasıl verilir bilmiyorsanız buradaki makalemize bakabilirsiniz.--

uploads--

uploads > resimler--

4. Emlak scripti kurulumunuz tamamlanmıştır. Admin paneli bilgileri aşağıdaki gibidir.--

Admin Paneli:-- www.site-ismi.com/yonetim--

Kullanıcı Adı:- admin-

Şifre: admin​

RgDB2Z.jpg

sahinciyiz

Üye
test eden var mı çalışıyor mu

link kırık

handsome

Üye
süper paylaşım teşekkür ederim ellerine sağlık ellerin dert görmesin

kaan71