• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

HaberAdam Premium Wordpress Haber Teması

sendex

Üye
lisanslı özel isterim dostum kurulumunda destek verirsin kurarız

Moderatör tarafında düzenlendi:

DeepiMpaCt

Olmazlara meyilim var
Administrator
Root User
THS Strategy®
Sen de mi çorbaya döktün işi. :p

NasyoneL

Karanlık Özgürlüktür
Moderator
Hayırlı satışlar

horozkentli

THS Warezzers Sefiri
THS Warezzers
THS Elite (VIP)
Tüm Dosyaları Extrada Paylaşayımmı Lisans Oluşturucusuyla :) Hayırlı Satışlar :)

DeepiMpaCt

Olmazlara meyilim var
Administrator
Root User
THS Strategy®
Tüm Dosyaları Extrada Paylaşayımmı Lisans Oluşturucusuyla :) Hayırlı Satışlar :)
Yahu kavga gürültüsüz devam edelim, veletleri kışlayana kadar kafamız ağrıdı zaten. :p Haaa çorba demişken bir kelle paça ısmarlar mısın?

sendex

Üye
horozkentli bari sen temayı ver senden almak istiyorum lisanslı olsun ama 100 tl verecem devildeep satışa cıkardı kaçtı:)) anlamadım bu adamda durmuyor yerinde haber sitem için kurmayı düşünüyorum şuanki kullandığım php memnunum ama wordpress gecmek istiyorum otomatik botlar vs.. daha avantajlı sizinde görüşlerinizi almak isterim

horozkendli kurulumda yardımcı olursan sevinirim dostum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

horozkentli

THS Warezzers Sefiri
THS Warezzers
THS Elite (VIP)
horozkentli bari sen temayı ver senden almak istiyorum lisanslı olsun ama 100 tl verecem devildeep satışa cıkardı kaçtı:)) anlamadım bu adamda durmuyor yerinde haber sitem için kurmayı düşünüyorum şuanki kullandığım php memnunum ama wordpress gecmek istiyorum otomatik botlar vs.. daha avantajlı sizinde görüşlerinizi almak isterim

horozkendli kurulumda yardımcı olursan sevinirim dostum.
:) warez temayı nasıl lisanslı oluyo ben onu şey edemedim :) ariyeten php ye alıştıysan wp ilk başlarda zor gelir bide bu bahsi geçen tema baya sorunlu zamanında kendi sayfamda da kullandım en stabile olanı buluncaya kadar sayfa baya yalama oldu anca google de çıkartmaya başladım :) yinede sen bilirsin herşekilde kurulumdur falan yardımcı oluruz zaten burdaki bulunma amacımız birbirimize yardımcı olmak herşekilde

DevilDeep

THS Elite (VIP)
:) warez temayı nasıl lisanslı oluyo ben onu şey edemedim :) ariyeten php ye alıştıysan wp ilk başlarda zor gelir bide bu bahsi geçen tema baya sorunlu zamanında kendi sayfamda da kullandım en stabile olanı buluncaya kadar sayfa baya yalama oldu anca google de çıkartmaya başladım :) yinede sen bilirsin herşekilde kurulumdur falan yardımcı oluruz zaten burdaki bulunma amacımız birbirimize yardımcı olmak herşekilde

Direk haberadam.com üzerinden lisans sistemi ile alındı kardesim yani dosyalar decode vs değil tamamen orjinal :)