• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, kışkırtıcı davranışlarda bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Kripto bankasının Ethereum stake oranında devasa artış!

Katılım
10 Ocak 2023
Mesajlar
4,350
Tepkime puanı
18
Puanları
0
Anchorage Digital’in Kurucu Ortağı ve Başkanı Diogo Mónica, 2023’teki Ethereum stake oranlarının 4 kat arttığını açıkladı.

Ethereum’a olan ilgi giderek artıyor. Anchorage Digital tarafından yayımlanan raporlara göre, kurumsal müşterilerin yüzde 40’ından daha fazlası elindeki Ethereum’ları platformda platform üzerinde stake ediyor. Yıl içersinde 4 kat artış gösteren Ethereum stake işlemleri, kullanıcıların ve yatırımcıların altcoin’lerine olan güvenini gösteriyor.

Yetkili isimden açıklama geldi

Dijital varlık bankası Anchorage Digital, kurucu ortağı ve Başkanı Diogo Mónica’ya göre bu yıl platformda stake edilen Ethereum miktarında dört kat artış görüldü. Móncia, geçtiğimiz günlerde yapılan bir röportajda, kurumsal Ethereum stake işlemlerindeki büyümenin Anchorage’ın 2023’te imza attığı en büyük değişikliklerden biri olduğunu ifade etti.

Móncia, “Geçen yıl FTX’in çöküşü bazı kurumsal projeleri arka plana düşürürken, çok az kurum dijital varlık ekosisteminden tamamen çıktı” dedi. Konuyla ilgili olarak yalnızca Móncia deği, birçok yetkili isim ve kripto para toplulukları pozitif anlamda açıklamalar yaptı.
 
Geri
Üst