• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Laravel BAP v1.0.3 - Modüler Uygulama Platformu ve CRM

Turkay

Kıdemli Üye
1548580665_laravel-bap.jpg

Karmaşık bir uygulama oluşturmanız mı gerekiyor? Birden fazla modül, Rest API? Yeterli zaman yok mu? Değerli zamanınızı sıfırdan her şeyi yaratarak harcamayın. Laravel BAP ile başlayın . Laravel BAP, Laravel 5.6, Twitter Bootstrap ve SCSS tabanlı modüler bir uygulama platformudur. Yazılım sekmeli iletişim, 20'den fazla temel fonksiyon, bir jeneratör modülü içerir. BAP kolayca genişletilebilir, yapılandırılabilir, kısa sürede arka uç için herhangi bir uygulama oluşturabilir. Platformla hızlı bir başlangıç ve derin tanışma için, 17 modüllü bir CRM uygulaması oluşturuldu. 

Demo  :  https://codecanyon.net/item/laravel...platform-example-crm-with-17-modules/21685635

CyberHawk

WebMaster
Kadim Üye
Ödüller
1
teşekkürler ama ben bunu daha önceden kurmaya çalıştım kuramadım sen test ettinmi scripti

Turkay

Kıdemli Üye
daha önce lavarel hiç kurdunuzmu ?

CyberHawk

WebMaster
Kadim Üye
Ödüller
1
vortex' Alıntı:
daha önce  lavarel hiç kurdunuzmu ?

dosyaları siteme attım o kadar uğraştım ama siteyi çalıştıramadım.
sen kurdunmu

Turkay

Kıdemli Üye
lavarel diger siteler gibi degildir kurulumu farklıdır netten kurulum için döküman bulabilrisin

CyberHawk

WebMaster
Kadim Üye
Ödüller
1
vortex' Alıntı:
lavarel diger siteler gibi degildir kurulumu farklıdır netten  kurulum için döküman bulabilrisin

aslında siz kurulumu anlatsanız daha iyi olur 
scripti paylaştınız kurulumuda zahmet olmassa anlatırmısın. 
çünkü bunu kolay kolay kimsenin kuracagını zannetmiyorum

Fatihan

Üye
1548580665_laravel-bap.jpg

Karmaşık bir uygulama oluşturmanız mı gerekiyor? Birden fazla modül, Rest API? Yeterli zaman yok mu? Değerli zamanınızı sıfırdan her şeyi yaratarak harcamayın. Laravel BAP ile başlayın . Laravel BAP, Laravel 5.6, Twitter Bootstrap ve SCSS tabanlı modüler bir uygulama platformudur. Yazılım sekmeli iletişim, 20'den fazla temel fonksiyon, bir jeneratör modülü içerir. BAP kolayca genişletilebilir, yapılandırılabilir, kısa sürede arka uç için herhangi bir uygulama oluşturabilir. Platformla hızlı bir başlangıç ve derin tanışma için, 17 modüllü bir CRM uygulaması oluşturuldu.

Demo : https://codecanyon.net/item/laravel...platform-example-crm-with-17-modules/21685635
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
GÜZEL