• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, kışkırtıcı davranışlarda bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Monitör pazarının güçlü ismi, portföyüne bir model daha ekledi

Katılım
18 Ağu 2020
Mesajlar
3,112
Tepkime puanı
7
Puanları
0
ViewSonic, son vakitlerde 24 inç FHD dokunmatik ekranlı monitörünün akabinde, yeni bir 34 inç kavisli VA panel monitör tanıttı: ViewSonic VG3419C. Bu yeni ekran, 3440 x 1440 çözünürlüğünde geniş ve keskin bir manzara sunuyor. VA panelinin sunduğu statik kontrast oranı 3.000:1 ve dinamik kontrast oranı ise 80 milyon 1’e kadar çıkabiliyor.

Bu da harika bir fotoğraf kalitesi demek. LED teknolojisi sayesinde art aydınlatması olan monitör, 300 cd/m² tipik parlaklık bedeline sahip. 16,7 milyon renk gösterebiliyor, 8-bit gerçek renk dayanağı ile birlikte geliyor. Ayrıyeten, NTSC renk alanının %86’sını ve sRGB renk alanının %121’ini kapsıyor.

Monitör pazarının güçlü ismi, portföyüne bir model daha ekledi

ViewSonic VG3419C,
21:9 geniş ekran oranıyla dikkat çekiyor, bu da onu oyun ve çoklu medya tecrübeleri için hayli ülkü kılıyor. 3,5 ms’lik makul bir reaksiyon mühleti ile geliyor ve birebir vakitte süratli hareket eden içeriklerde daha akıcı hareket için 0.4 ms Motion Picture Response Time (MPRT) sunuyor. 1500R kavisli ekran, daha sürükleyici bir tecrübe için görüş alanınıza harika bir biçimde oturuyor.

Oyun tecrübesi için, monitör 120Hz yenileme suratı sunuyor ve uyumlu grafik kartlarıyla daha akıcı oyun tecrübesi sunmak için FreeSync Premium teknolojisini destekliyor. Uzun saatler kullanımda göz yorgunluğunu azaltmak için mavi ışık filtresi ve titremesiz teknoloji üzere özelliklere de sahip. Ayrıyeten USB portları, HDMI, DisplayPort ve 65W güç şarj kapasitesine sahip DisplayPort Alt modunu destekleyen USB Type-C portu üzere birçok ilişki seçeneği sunuyor. Kullanıcılarının farklı aygıtlara çarçabuk geçiş yapabilmeleri için KVM anahtarı da bulunuyor. Lakin eserin fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi üzere bilgiler şimdi açıklanmadı.
 
Geri
Üst