• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Ne güzel dünya bee adalet er yada geç yerini buluyor teşekkür ederim.

xanqcas

Üye
[THS]RaNDom adlı şahsın rütbesinin alınması çok doğru bir karar daha önce bir şikayetim olmuştu geçti gitti ancak bu şekilde kendini sırf para hırsı için neler yapa bileceğini göstermiş oldu.

daha önceden forumdan bu arkadaştan script arşivi alan hiçmi anlamadı toplama olduğunu hep orjinal aldım diye yedirmişti bizlere valla helal olsun :)

Neyse yönetimin eline emeğine sağlık güne güzel başladım bugün Cümleten Hayırlı Cumalar. Hepimizin Cuması Mübarek Olsun..

Matrax

Kıdemli Üye
İlahi adalet er yada geç tekerrür eder...
Yönetimin konu hakkında duruşu ve kararları saygı duyulası, birkez daha hakkaniyetle yaklaşım sergilediklerini görmüş oldum.

Turkhack yönetim ekibine saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Ajansweb

WebDesing
THS Warezzers
THS Elite (VIP)
hak eden her zaman hak ettigini bulur oda kendini zorladı ve hak ettigini buldu diyelim :)

NasyoneL

Karanlık Özgürlüktür
Moderator
Susmak yerine şikayet konuları açılsaydı daha çabuk olurdu bu süreç her zaman adaletten yanayız

Nesih Abi

Aktif Üye
[THS]RaNDom adlı şahsın rütbesinin alınması çok doğru bir karar daha önce bir şikayetim olmuştu geçti gitti ancak bu şekilde kendini sırf para hırsı için neler yapa bileceğini göstermiş oldu.

daha önceden forumdan bu arkadaştan script arşivi alan hiçmi anlamadı toplama olduğunu hep orjinal aldım diye yedirmişti bizlere valla helal olsun :)

Neyse yönetimin eline emeğine sağlık güne güzel başladım bugün Cümleten Hayırlı Cumalar. Hepimizin Cuması Mübarek Olsun..
meğer kahpelik peşindeymiş kaşmer