• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, kışkırtıcı davranışlarda bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Online Resim Düzenleme – Fotoğraf Düzenleyici Scriptleri

Katılım
13 Tem 2019
Mesajlar
920
Tepkime puanı
2,201
Puanları
0
Ödüller
1
Online Resim Düzenleme, Fotoğraf Düzenleyici Scriptleri; fotoğraf düzenleme araçları olan bir düzenleyicilerdir. Online fotoğraf düzenleme araçları arıyorsanız, bu iki scripti kullanabilirsiniz.
Bu scriptler ile kesme, çevirme, aydınlatma, düzeltme vb. bir çok özelliklerini kullanarak online ortamda hızlı ve kolayca fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. İsterseniz özel kendinize ait bir şekilde kullanabilir yada online fotoğraf düzenleme sitesi açabilirsiniz.


Bu scriptler nerede ve nasıl işe yarayacak diye düşünebilirsiniz. Örnek verecek olursak, webmaster’ların genel olarak bir müşteri ziyaretinde müşterinin anlık bir isteği doğrultusunda isteğini yerine getirmek için çok işe yarayan scriptlerdir. Mesela müşteri sizden bir resim düzenlemesi istediğinde, kendi bilgisayarınız yanında değil ise ve müşterinin bilgisayarında düzenleme aracı olarak tek paint olmaktadır genellikle bu da resmi düzenleyememe gibi bir durumu ortaya çıkartıyor fakat bu resim düzenleyici scriptler ile kolayca bir çok şeyi yapabilirsiniz.

Fotoğraf düzenleme, resim düzenleme scriptleri veritabanına ihtiyaç duymaz. Herhangi bir hosting içerisinde çalıştırabilirsiniz. Dilerseniz online düzenleme, online photoshop, Fotoğraf düzenleme, Online resim editör sitesi açabilir yada kendinize ait bir alanda çevrenizle yada kimseye paylaşmadan kullanabilirsiniz.
FOTOĞRAF DÜZENLEME SCRİPTİ DEMO 1

FOTOĞRAF DÜZENLEME SCRİPTİ DEMO 2

rar şifresi: kurumsal.shop

 
Moderatör tarafında düzenlendi:
tamamı büyük harften oluşan konu başlıkları yasaktır, bu konuda dikkatli olalım, eline emeğine sağlık..
 
TurkCoder' Alıntı:
tamamı büyük harften oluşan konu başlıkları yasaktır, bu konuda dikkatli olalım, eline emeğine sağlık..

tamamdır patron. Bir daha olmaz dikkat ederim ;)
 
Teşekkürler
 
kralmetin0606' Alıntı:
Online Resim DüzenlemeFotoğraf Düzenleyici Scriptleri; fotoğraf düzenleme araçları olan bir düzenleyicilerdir. Online fotoğraf düzenleme araçlarıarıyorsanız, bu iki scripti kullanabilirsiniz.
Bu scriptler ile kesme, çevirme, aydınlatma, düzeltme vb. bir çok özelliklerini kullanarak online ortamda hızlı ve kolayca fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. İsterseniz özel kendinize ait bir şekilde kullanabilir yada online fotoğrafdüzenleme sitesi açabilirsiniz.​

-
-Bu scriptler nerede ve nasıl işe yarayacak diye düşünebilirsiniz. Örnek verecek olursak, webmaster’ların genel olarak bir müşteri ziyaretinde müşterinin anlık bir isteği doğrultusunda isteğini yerine getirmek için çok işe yarayan scriptlerdir. Mesela müşteri sizden bir resim düzenlemesi istediğinde, kendi bilgisayarınız yanında değil ise ve müşterinin bilgisayarında düzenleme aracı olarak tek paint olmaktadır genellikle [img=12x13]https://s.w.org/images/core/emoji/12.0.0-1/svg/1f642.svg[/img] bu da resmi düzenleyememe gibi bir durumu ortaya çıkartıyor fakat bu resim düzenleyici scriptler ile kolayca bir çok şeyi yapabilirsiniz.

Fotoğraf düzenlemeresim düzenleme scriptleri veritabanına ihtiyaç duymaz. Herhangi bir hosting içerisinde çalıştırabilirsiniz. Dilerseniz online düzenleme, online photoshop, Fotoğraf düzenleme, Online resim editör sitesi açabilir yada kendinize ait bir alanda çevrenizle yada kimseye paylaşmadan kullanabilirsiniz.

rar şifresi: kurumsal.shop-

-
İyi çalışma, teşekkürler...
 
davetiye tasarımcı olarak kullanabilirmiyim acaba kaynak ve çerçevelerini değiştirip
 
teşekkür ederim
 
Online Resim Düzenleme, Fotoğraf Düzenleyici Scriptleri; fotoğraf düzenleme araçları olan bir düzenleyicilerdir. Online fotoğraf düzenleme araçlarıarıyorsanız, bu iki scripti kullanabilirsiniz.
Bu scriptler ile kesme, çevirme, aydınlatma, düzeltme vb. bir çok özelliklerini kullanarak online ortamda hızlı ve kolayca fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. İsterseniz özel kendinize ait bir şekilde kullanabilir yada online fotoğrafdüzenleme sitesi açabilirsiniz.

-
-Bu scriptler nerede ve nasıl işe yarayacak diye düşünebilirsiniz. Örnek verecek olursak, webmaster’ların genel olarak bir müşteri ziyaretinde müşterinin anlık bir isteği doğrultusunda isteğini yerine getirmek için çok işe yarayan scriptlerdir. Mesela müşteri sizden bir resim düzenlemesi istediğinde, kendi bilgisayarınız yanında değil ise ve müşterinin bilgisayarında düzenleme aracı olarak tek paint olmaktadır genellikle [img=13x13]https://s.w.org/images/core/emoji/12.0.0-1/svg/1f642.svg[/img] bu da resmi düzenleyememe gibi bir durumu ortaya çıkartıyor fakat bu resim düzenleyici scriptler ile kolayca bir çok şeyi yapabilirsiniz.

Fotoğraf düzenleme, resim düzenleme scriptleri veritabanına ihtiyaç duymaz. Herhangi bir hosting içerisinde çalıştırabilirsiniz. Dilerseniz online düzenleme, online photoshop, Fotoğraf düzenleme, Online resim editör sitesi açabilir yada kendinize ait bir alanda çevrenizle yada kimseye paylaşmadan kullanabilirsiniz.
FOTOĞRAF DÜZENLEME SCRİPTİ DEMO 1 -

FOTOĞRAF DÜZENLEME SCRİPTİ DEMO 2-

rar şifresi: kurumsal.shop-

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

-
bakalık hocam
 
Geri
Üst