• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Php Bağış Script Full

horozkentli

THS Warezzers Sefiri
THS Warezzers
THS Elite (VIP)
online-bagis-scripti-2.jpg

Özellikleri 
– Sınırsız bağış, kategori vs. ekleme
– Üye sistemi
– Email ve sms ile bilgilendirme
– Kredi kartı ile online ödeme
– Yardım kampanyalarına birden fazla resim ekleyebilme
– Minimum bağış tutarını belirleme
– Bağışları gün, hafta, ay, yıl ve genel toplam şeklinde grafiksel olarak listeleme
– Bağışlarda üyeliği zorunlu/zorunlu değil yapabilme
– Bağış sonrası üyeye ve yöneticiye bildirim gönderilip/gönderilmemesini ayarlama
– Üyeliği kapatıp açma
– Açıklayıcı basit kodlama kod bilginiz varsa sizde düzenleme yapabilirsiniz
– 100% açık kaynak kod

Demo: https://fatihkiziltoprak.com/demolar/online-bagis-sistemi

Admin Demo : https://fatihkiziltoprak.com/demolar/online-bagis-sistemi/admin
https://fatihkiziltoprak.com/demolar/online-bagis-sistemi/admin
Kullanıcı adı : admin

Şifre : admin

NasyoneL

Karanlık Özgürlüktür
Moderator
Ödüller
2
Teşekkürler

zihsan

Üye
Teşekkür

kullanıcı adı ve şifre yanlış mı kurdum script çalışıyor ama panele giremiyorum phpmyadminde yeni kul adı şifre ayarladığım halde kullanıcı eşleştirilemedi diyor

fatih57

Üye
Scripttin yapımcısıyım. Lütfen içeriği kaldırırmısınız. Kanıt için gerekli birşey varsa gönderebilirim.

horozkentli

THS Warezzers Sefiri
THS Warezzers
THS Elite (VIP)
fatih57 scriptin yapımcısı olman script in wareze düşmeyeceği anlamına gelmez her script için biri çıkıp ben bunun yapımcısıyım dese ortalıkta paylaşılacak script kalmazdı tamam script senindir veya değildir bilemem senin ise kendine uygun bir arka kapı yapmışsındır muhakkak girersin script in kullananların hostingine scriptinimi siliyon sunucuyumu ele geciriyon index imi siliyosan silersin onun haricinde scripti silmeyi istemen çok saçma neticede burası warez paylaşım ortamı elinde sana ait kanıtın yasal belgen var ise yasal yollarla işlem yaptırırsın

CyberHawk

WebMaster
Kadim Üye
Ödüller
1
horozkentli' Alıntı:
fatih57 scriptin yapımcısı olman script  in wareze düşmeyeceği anlamına gelmez her script için biri çıkıp ben bunun yapımcısıyım dese ortalıkta paylaşılacak script kalmazdı tamam script senindir veya değildir bilemem senin ise kendine uygun bir arka kapı  yapmışsındır muhakkak girersin script in kullananların hostingine scriptinimi siliyon sunucuyumu ele geciriyon index imi siliyosan silersin onun haricinde scripti silmeyi istemen çok saçma neticede burası warez paylaşım ortamı elinde sana ait kanıtın yasal belgen var ise yasal yollarla işlem yaptırırsın

ağzına sağlık abi :at:

fatih57

Üye
horozkentli' Alıntı:
fatih57 scriptin yapımcısı olman script  in wareze düşmeyeceği anlamına gelmez her script için biri çıkıp ben bunun yapımcısıyım dese ortalıkta paylaşılacak script kalmazdı tamam script senindir veya değildir bilemem senin ise kendine uygun bir arka kapı  yapmışsındır muhakkak girersin script in kullananların hostingine scriptinimi siliyon sunucuyumu ele geciriyon index imi siliyosan silersin onun haricinde scripti silmeyi istemen çok saçma neticede burası warez paylaşım ortamı elinde sana ait kanıtın yasal belgen var ise yasal yollarla işlem yaptırırsın

Daha öncede bu forumda paylaşıldı yöneticiye bir arkadaş aracılığı ile bildirim yapıldı. Kaldırıldı. Arka kapı meselesine gelince scriptte şifreli dosya yok ve bu şekilde satılıyor. Yasal yollara gelince paylaşan arkadaşı biliyorum benden scriptti satın alıp ödemesini yapmamıştı. 50 tl için yasal yollara başvuru yapmak hem maliyetli hemde saçma olur. Tamam burası warez forumu amacına uygun hareket edecek ama sonuçta bu yazılımı yapmak emek ve zaman harcandı. Şimdiye kadar kullanan kullandı indiren indirdi.

horozkentli

THS Warezzers Sefiri
THS Warezzers
THS Elite (VIP)
Sorun ne o zaman. Dersenki benim bi emeğim var kimseye yedirmem diyorsan demeye devam et bide açık kaynak diyorsun ve şifrelemedim diyorsun şahsen ben bu scriptin sana ait olduğundan emin değilim sadece senin siten olduğunu düşündüğüm onunda gerçekliği aşikar işte ismi mevzu olmayan siteden demo adresi verdim. velhasıl script wareze düşmüştür sahibiveya sahipleri 1 bardak su içebilir

fatih57

Üye
horozkentli' Alıntı:
Sorun ne o zaman. Dersenki benim bi emeğim var kimseye yedirmem diyorsan demeye devam et bide açık kaynak diyorsun ve şifrelemedim diyorsun şahsen ben bu scriptin sana ait olduğundan emin değilim sadece senin siten olduğunu düşündüğüm onunda gerçekliği aşikar işte ismi mevzu olmayan siteden demo adresi verdim. velhasıl script wareze düşmüştür sahibiveya sahipleri 1 bardak su içebilir

Açık kaynak olması dağıtılabilir olması anlamına gelmiyor. Piyasada açık kaynak satılan yazılımlarda bulunmaktadır. Sonuçta bunu paylaşan kişi yazılımı benden alan bir müşterim çünkü ona özel yaptığım bir çalışma var. Onu silmeden paylaşmışsın. Sahibi olmasam yine yazayım. İndirip kullanırım demi.

horozkentli

THS Warezzers Sefiri
THS Warezzers
THS Elite (VIP)
Tamam Söyleriz İndirenlere Senin Özel yazdığın Kısımlara Bakmayız :) Forumdakiler Alüüüü Arkadaşın Özel Yerlerine Bakmayın Ayıp Oluyor :)

Microtic

Üye
fatih57' Alıntı:
horozkentli' Alıntı:

Açık kaynak olması dağıtılabilir olması anlamına gelmiyor. Piyasada açık kaynak satılan yazılımlarda bulunmaktadır. Sonuçta bunu paylaşan kişi yazılımı benden alan bir müşterim çünkü ona özel yaptığım bir çalışma var. Onu silmeden paylaşmışsın. Sahibi olmasam yine yazayım. İndirip kullanırım demi.

İş işten Geçmiş  Boşuna yorma kendini script  buraya düşmüşse silinme ihtimali çok az . Bari Delikanlılık yap kullananlara hakkını helal et

fatih57

Üye
horozkentli' Alıntı:
Tamam Söyleriz İndirenlere Senin Özel yazdığın Kısımlara Bakmayız :) Forumdakiler Alüüüü Arkadaşın Özel Yerlerine Bakmayın Ayıp Oluyor :)

Çocukluğu bırakıp konuyu sil. Özel yerler için dediğim hangi müşterinin paylaştığı belli. Büyük ihtimal parasını alamadığım müşterimsin isim vermeye şimdilik gerek yok.

Microtic' Alıntı:
fatih57' Alıntı:
horozkentli' Alıntı:

İş işten Geçmiş  Boşuna yorma kendini script  buraya düşmüşse silinme ihtimali çok az . Bari Delikanlılık yap kullananlara hakkını helal et

Delikanlılık haram lokma yiyene kendi emeğim ile yaptığım işi helal etmek mi.

Microtic

Üye
sakin ol kardeş wareze düşmüş yorma dedik kendini Üzdüysek seni bilmeden kusurumuza bakma..

cansuder

Üye
horozkentli' Alıntı:
online-bagis-scripti-2.jpg

PHP +PDO + JQUERY + BOOTSTRAP kullanarak vakıf ve derneklerin kullanabileceği tarzda yapılmıştır. Sms, email ve sanal pos desteği bulunuyor. Sms ve sanal pos almanız durumunda entegrasyonu yapılacaktır. Açık kaynak olarak veriyorum. Php bilginiz varsa sizde düzenleme yapabilirsiniz. -
-Özellikleri -

– Sınırsız bağış, kategori vs. ekleme
– Üye sistemi
– Email ve sms ile bilgilendirme
– Kredi kartı ile online ödeme
– Yardım kampanyalarına birden fazla resim ekleyebilme
– Minimum bağış tutarını belirleme
– Bağışları gün, hafta, ay, yıl ve genel toplam şeklinde grafiksel olarak listeleme
– Bağışlarda üyeliği zorunlu/zorunlu değil yapabilme
– Bağış sonrası üyeye ve yöneticiye bildirim gönderilip/gönderilmemesini ayarlama
– Üyeliği kapatıp açma
– Açıklayıcı basit kodlama kod bilginiz varsa sizde düzenleme yapabilirsiniz
– 100% açık kaynak kod--

-İndir: -

ilkercem

Üye
Teşekkürler geliştirilebilir olması +

cixled

Üye
bundada ayni problem var kullanici şifre yaziyorum buda yönlenmiyor admin paneline

yardimci olabilecek varmi