• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

PHP Seri İlan Scripti v1

[THS]RaNDom

Aktif Üye
-Script PHP tabanlı olup tüm özellikleri sorunsuzca çalışmaktadır !
Bir seri ilan sitesi açıp bundan kar elde etmek istiyorsanız bu script tam size göre ! Eşsiz görünümü ve profesyonel özellikleriyle bu script sizi kendine hayran bırakabilir.Renkli arayüzü ve kolay kullanılabilir yönetim paneli ile sitenizin her bölgesini kumanda edebileceksiniz.Ayrıca sitenizin anasayfasında yer alacak olan Vitrin bölümünü ile üyelerinizden ek ücret taleb edebileceksiniz.

-Scriptin Özellikleri
•Bana Özel, Hesabım
•Profil Bilgileri Güncelleme /Kurumsal Üyelik /Bireysel Üyelik
•İlan Ekleme/İlan Güncelleme/ Düzeltme/Pasif Etme/Doping Ekleme/Silme
•Ücretsiz İlan Verme
•Mağaza Açma
•Favorilerime Ekle
•Üyeler arasında mesajlaşma.
•Kredim sistemi ile, üyelere kupon kodları oluşturarak, promosyonlar hediye etme.
•Kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz. Paypal üzerinden şirket olmanız gerekmemektedir.
•Kod sistemi anlaşılır şekilde modül modül kodlanmıştır.
•İlan eklerken gelişmiş resim editörü sayesinde sürekle bırak toplu seçim yaparak 10 adet ( isteğe göre sınırlandırılabilir) resim yükleyebilirsiniz.
•İlanlar tamamen admin onayından geçmektedir.
•Admin paneli üzerinden kategori, özellik, modül, slider, banner v.b. matartelleri ekleyebilir, güncelleyebilir ve silebilirsiniz.
•Sistemimizdeki kategori daraltma modülü ile kullanıcılarınız aradığı ilana en kısa sürede bulabilmektedir.
•Anasayfa acil ilan ve vitrin bölümü

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByAzap06

Kıdemli Üye
eline sağlık teşekkürler

NasyoneL

Karanlık Özgürlüktür
Moderator
Ödüller
2
Teşekkürler