• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, kışkırtıcı davranışlarda bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Samsung Galaxy A55 ve A35 modelleri metal çerçeveye sahip olabilir

Katılım
18 Ağu 2020
Mesajlar
4,531
Tepkime puanı
11
Puanları
0
Samsung’un Galaxy A55 ve Galaxy A35 akıllı telefonlarına gelecek yıl premium bir dokunuş kazandırılacak. Duyumcu Revegnus’a nazaran, Galaxy A55 modelinde metal bir çerçeve, muhtemelen alüminyum kullanılacak. Galaxy A35 modeli de birebir yükseltmeyi alacak. Bu, serinin hiçbir modelinde metal çerçeve kullanılmamış olması nedeniyle güzel bir sürpriz.

Galaxy A35’in metal çerçeve yükseltmesine ek olarak, dizaynında da yenilenme bekleniyor. Duyumcu Onleaks tarafından sızdırılan telefon renderlarına nazaran, aygıt evvelki modele emsal bir dizayna sahip. Lakin ön tarafta U-çentik yerine merkeze alınmış delikli bir ekran kesintisi üzere kimi ana değişiklikler bulunuyor. Sızdırılan renderlarda, art tarafta LED flaşlı dikey üçlü kamera sistemi gösteriliyor. Telefonun ölçülerinin 161.6 x 77.9 x 8.2 mm olması bekleniyor.

Samsung Galaxy A55 ve A35 modelleri metal çerçeveye sahip olabilir

Öte yandan, Galaxy A55’in iç donanımında da birtakım yükseltmeler olacağı söyleniyor. Şimdi duyurulmamış Exynos 1480 yonga seti ile testlerde görüldüğü rapor edilen telefonun, AMD grafik ünitesi ile destekleneceği söyleniyor.

Samsung, Ocak 2024’te Galaxy S24 amiral gemisi serisini piyasaya sürmeyi planlıyor. Galaxy A35 ve A55’in çabucak akabinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Galaxy A35 ve Galaxy A55 hakkında daha fazla sızıntı ve dedikodu için gözlerimizi açık tutacağız.
 
Geri
Üst