Hoşgeldin Misafir

Selamın Aleyküm

THS-Information

THS-Information

THS-BOT
THS Helper
16 Haz 2023
532 Mesaj

Aktiflik

Seviye

Deneyim

TIM / GÖREV:
Herkese kolay gelsin.. İyi forumlar
Hacking olaylarına yeni başladım şuan uygulamada bir çok problemim var yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden✋

Merhaba,

Turkhacks.com forumlarına hoş geldiniz. Forumda güzel vakit geçirmeniz temenni eder, aşağıda bulunan konuları incelemenizi tavsiye ederiz.

Misyon;

Forum Kuralları;

Nasıl Rütbe Alırım?

İyi forumlar.

Ebu Ubeyde

Ebu Ubeyde

Özgür Filistin 🇵🇸 Free Palestine
THS Luxury (VIP)
THS Green Team
Teğmen
Dünyalı
13 Ocak 2024
515 Mesaj

Aktiflik

Seviye

Deneyim

TIM / GÖREV:
Herkese kolay gelsin.. İyi forumlar
Hacking olaylarına yeni başladım şuan uygulamada bir çok problemim var yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden✋
Ve aleyküm selam hoş geldin aramıza umarım kalıcı olursun iyi forumlar dilerim

saflapjack

saflapjack

Nefer
Kaşif
Abell 1201
25 Ara 2022
173 Mesaj

Aktiflik

Seviye

Deneyim

TIM / GÖREV:
Ve aleyküm selam hoş geldin aramıza umarım kalıcı olursun iyi forumlar dilerim
Kalıcıyım hocam 1 haftadır herşeyi indiriyorum baya birşey öğrendim öncelikli misyonum bi sırp sitesi var babamın eski çalıştığı yer türklere zorbalık yapıyorlar, yemekhanede papaz falan dolaştırıyolarmış, yollarını kesip gasp falan dahi ediyorlar ve şirketleri göz yumuyormuş. sitelerinde bayağı bir exploit buldum ama nasıl kullanıcağımı anlamaya çalışıyorum... 2 yıl önce niyetlenmiştim şimdi başlıyorum herkese kolay gelsin...

35izmir

35izmir

🆁🅴🅸🆂🅲🅸🆂🅴🆅🅴🆁
Kategori Yöneticisi
Binbaşı
11 Ocak 2018
2,637 Mesaj

Aktiflik

Seviye

Deneyim

TIM / GÖREV:
Türkhacks, köklü tarihinden günümüze kadar kaliteli üyelerin katkılarıyla büyüyen ve seçkin bir topluluktur. Her üye, her yazısı ve paylaşımıyla forumun değerlerini yansıtmakta ve topluluğun temsilcisi konumundadır. Bu nedenle, her bir katkının önemi büyüktür. Bizim için önemli olan, karşılıklı saygı ve yapıcı iletişimdir. Her üyenin katkısı ve perspektifi değerlidir. Aramıza hoş geldiniz, umarım burada hem kendinize hem de topluluğumuza değer katabilirsiniz. İyi forumlar!

saflapjack

saflapjack

Nefer
Kaşif
Abell 1201
25 Ara 2022
173 Mesaj

Aktiflik

Seviye

Deneyim

TIM / GÖREV:
Türkhacks, köklü tarihinden günümüze kadar kaliteli üyelerin katkılarıyla büyüyen ve seçkin bir topluluktur. Her üye, her yazısı ve paylaşımıyla forumun değerlerini yansıtmakta ve topluluğun temsilcisi konumundadır. Bu nedenle, her bir katkının önemi büyüktür. Bizim için önemli olan, karşılıklı saygı ve yapıcı iletişimdir. Her üyenin katkısı ve perspektifi değerlidir. Aramıza hoş geldiniz, umarım burada hem kendinize hem de topluluğumuza değer katabilirsiniz. İyi forumlar!
Çook teşekkür ederim hocam iyi dilekleriniz için, elimden geldiğince faydalı ve saygılı olmaya çalışacağım 🙌

Ebu Ubeyde

Ebu Ubeyde

Özgür Filistin 🇵🇸 Free Palestine
THS Luxury (VIP)
THS Green Team
Teğmen
Dünyalı
13 Ocak 2024
515 Mesaj

Aktiflik

Seviye

Deneyim

TIM / GÖREV:
Kalıcıyım hocam 1 haftadır herşeyi indiriyorum baya birşey öğrendim öncelikli misyonum bi sırp sitesi var babamın eski çalıştığı yer türklere zorbalık yapıyorlar, yemekhanede papaz falan dolaştırıyolarmış, yollarını kesip gasp falan dahi ediyorlar ve şirketleri göz yumuyormuş. sitelerinde bayağı bir exploit buldum ama nasıl kullanıcağımı anlamaya çalışıyorum... 2 yıl önce niyetlenmiştim şimdi başlıyorum herkese kolay gelsin...
Burası çok güzel bir yerdir sağlam bir şekilde gelişeceğinden eminim çoğu yerde bulunmayan bilgileri burada bulabilirsin hayırlı olsun şimdiden :)

Geri