Hoşgeldin Misafir

Susmayalım - Susmayaq [Azerbaycan'ın Yanındayız]

JQTR1

JQTR1

Administrator
THS Strategy®
6 Eyl 2017
16,108 Mesaj

Aktiflik

Seviye

Deneyim

TIM / GÖREV:
İşgalci Ermenilerin pişkinlik ve haysiyetsizlik ile yaptığı askeri ve sivil hedeflere yönelik saldırılarına karşı kardeş ülkemiz Azerbaycan ile tek yüreğiz. Şehitlerin ailelerine baş sağlığı ve Azerbaycan'ımızın ordusuna güç kuvvet diliyor ve Karabağ üzerinde daimi olarak muzaffer olduğu günleri görmeyi umut ediyorum.


 
Moderatör tarafında düzenlendi:

35izmir

35izmir

🆁🅴🅸🆂🅲🅸🆂🅴🆅🅴🆁
Kategori Yöneticisi
Binbaşı
11 Ocak 2018
2,637 Mesaj

Aktiflik

Seviye

Deneyim

TIM / GÖREV:
Ermenistan küçücük bir topluluk ülke demek bile yanlış ateş olsa cürüm kadar yer yakarlar Azerbaycan daki kardeşlerimizin hem yürekten hem fiziksel hemde siber olarak yanındayız
 

QARAKURT

QARAKURT

K3RR4R
THS Green Team
dağlar
9 Mar 2024
89 Mesaj
TIM Görevleri
1

Aktiflik

Seviye

Deneyim

TIM / GÖREV:
Tesekkurler abilerim. Zor zamanlarimizda zaten Hep Turkiyeli kardeslerimizin hem siyasi, hem askeri, hem maddi ve manevi destegini gorduk ve sahit olduk. Azerbaycan Turku olarak tam samimiyyetimle soyluyorum, turk kanal ve haber ortamlarinda Bizim hakkimizda boyle guzel paylasim, haber gordukte bunun mutlulugunu oyle oluyor ki, artik ne ermeni ve ya baskasi karsimizdaki kim oluyorsa bizim icin fark etmiyor. Damarlarinda turk kani dolasan her Azerbaycan Turku Turkiyeyi vatani, bayragini Bayragi olarak biliyor. Tarihteki yanlis kisilerin hatalari nedeni ile sanli tarihimizin pek cok sayfasi calinmis amma yinede hakiket hakiketdir.
Turanin Ankarasi Turkiye, Istanbulu Azerbaycandir.
NE MUTLU TURKUM DIYENE

aslında oranın cumhurbaşkanı İsraili savunduğundan beridir tek millet ve 2 devlet olmadığımızı savunuyorum ha derseniz azerbaycandaki insanların ne suçu var tek suçları bunu bildiği halde susmalarıdır
O is aslinda bildiginiz gibi diyil hocam. Biz Asla ne israili ne israil zulmunu desteklemiyoruz. Amma Azerbaycan Turklerinin Filistin halkina karsi bir kirginligi vardir. Bu kirginligin temeli aslinda Osmanli donemine dayanmakta, fakat yakin tarihte de bazi olumsuz olaylar oldu. Amma kesinlikle Azerbaycan siyonist rejimi desteklemez ve sevmez.
 

QARAKURT

QARAKURT

K3RR4R
THS Green Team
dağlar
9 Mar 2024
89 Mesaj
TIM Görevleri
1

Aktiflik

Seviye

Deneyim

TIM / GÖREV:
Politikacilarin davranislari halklari birbirinden koparmamali-koparamaz. Ege'den Hazar'a kadar, besikten mezara kadar AZERBAYCAN TURKIYE.
Elhamdulillah hocam. Allah kardesligimizi Ahirete kadar hayirli kilsin.
Aramiza nifat, ayrimcilik sokmaya calisan insanlar var. Oyuna gelmemeliyiz. Bizim bir birimizden baska guvenecegimiz kimse yok.
 
Geri
Üst