• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, kışkırtıcı davranışlarda bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Trust wallet mining pool dolandırıcılığı

Mehmet.K

Üye
Merhaba, trust wallet dapp uzantısı üzerinden ödül kazanma vaadi ile paralarıma rehin aldılar. Hesap doğrulama adı altın devamlı cüzdana para yatırmamı istiyorlar. Tranfer ettikleri birkaç hesaba ulaştım bu hesaplardan paralarımı alabilmem için güvenlik kelimelerine ulaşabilir miyiz? Hayatımı mahvettiler! Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlarım var mı? Eğer alabilirsem gerekli maddi destek vereceğim inşALLAH. Cebaplarınızı bekliyorum. Hayırlı günler dilerim.

Geçmiş olsun geri alabileceğini sanmıyorum geri almak için harcadıklarınla da daha çok kaybedersin.

Geçmiş olsun

Geçmiş olsun geri alabileceğini sanmıyorum geri almak için harcadıklarınla da daha çok T

Geçmiş olsun geri alabileceğini sanmıyorum geri almak için harcadıklarınla da daha çok kaybedersin.
Anlıyorum. Paraları transfer ettikleri birkaç hesaba ulaştım peki bu hesaplatın güvenlik kelimelerine ulaşmak mümkün mü? Bu konuda destek olabilecek arkadaş var mıdır? Eğer bu olursa paralarımı almam mümkün olacak

Anlıyorum. Paraları transfer ettikleri birkaç hesaba ulaştım peki bu hesaplatın güvenlik kelimelerine ulaşmak mümkün mü? Bu konuda destek olabilecek arkadaş var mıdır? Eğer bu olursa paralarımı almam mümkün olacak
İmkansıza yakın karşıdaki adamı kandırıp sosyal mühendislikle alman gerek

Dolandırıcı hala benimle iletişim halinde ve buna telefonun sızmak için whatsap üzerinden dosya gönderilebilir. Onlar başarabiliyorsa bizde başarabiliriz. Bunların yüzünden psikolojim bitti aile düzenim sallantıda 😢. Bende bir yol bulmaya çalışıyorum bunlardan geri alabilmek için.

Dolandırıcı hala benimle iletişim halinde ve buna telefonun sızmak için whatsap üzerinden dosya gönderilebilir. Onlar başarabiliyorsa bizde başarabiliriz. Bunların yüzünden psikolojim bitti aile düzenim sallantıda 😢. Bende bir yol bulmaya çalışıyorum bunlardan geri alabilmek için.
Güzel kardeşim kolay yoldan kazanç elde etmek insanlar için bir tuzaktır. Ayrıca önce Allah'a sonra da sayın C.B. Recep Tayyip Erdoğan'a güven ferah günlerin yakındır.

Güzel kardeşim kolay yoldan kazanç elde etmek insanlar için bir tuzaktır. Ayrıca önce Allah'a sonra da sayın C.B. Recep Tayyip Erdoğan'a güven ferah günlerin yakındır.
İnan bana kolay yoldan para kazanmak isteseydim baştan bu işe girerdim arkadaşlar teklif ettiler katıl diye ama yapmamıştım. Muhasebe işi yapıyorum ve aynı zamanda yurtdışı brokerlik yapmaya çalışıyordum. İletişime geçtiğim yurtdışı müşterilerden zannettim ve boş salak anıma denk geldi bu yol girdim. Tam ihtiyacım olduğu zamanda götürdüler parayı. İntiharın eşiğinden döndüm Yüce ALLAH’a tefekkür ettim şükürler olsun ALLAH’a psikolojimi toparlamaya çalışıyorum. Bu ahlaksızlara karşı araştırma içine girdim ve siz gibi Kardeşlerimden destek almak için çabalıyorum, bu soysuzların sistemine sızmak için. ALLAH sağlık verdikçe çabalamaya devam edeceğim. ALLAH kimseyi bu duruma düşürmesin inşALLAH. Eğer yardım edebilecek varsa haberlerinizi bekliyorum inşALLAH.

Üzücü bi durum

Geri