• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Turkhacks Rütbe Sistemi (Nasıl Rütbe Alırım)

Matrax

Kıdemli Üye
Katılım
18 Haz 2018
Mesajlar
211
Tepkime puanı
298
Puanları
58
Güzel bir konu ele alınmış umarım hepimiz için hayırlısı olur...

Detaylı bilgilendirme için ayrıca teşekkürlerimi sunarım.
 

Wingless

Üye
Katılım
6 Ara 2018
Mesajlar
1,221
Tepkime puanı
24
Puanları
33
THS'yi gelişirken görmek çok güzel
 

Bitcoins

Üye
Katılım
9 Şub 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
0
arkadaşlar fatmaguler62 instagram hesbının şifreni öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
 

ayfar06

Üye
Katılım
4 Mar 2022
Mesajlar
102
Tepkime puanı
0
Puanları
11
Hayırlı akşamlar arkadaşlar ben vip üyelik almak istiyorum ama budan indirmiş olduğum scriplar beyaz ekran veriyor vip dekiler çalişiyormu onlarda beyaz ekran verirmi ona göre almak istiyorum yardımcı olurmusunuz bana
 

porçay

Üye
Katılım
2 Eki 2022
Mesajlar
104
Tepkime puanı
7
Puanları
13
Merhaba / Selamun Aleyküm

Yayın hayatımızı sürdürdüğümüz yıllar süresince üyelerimizi mümkün mertebe fazla sıkmamaya çalıştık. Fakat gelmiş olduğumuz noktada sisteme emek veren ile vermeyeni, aktif olan ile olmayanı, eski üye ile al-kaç yapan userleri birbirinden ayırmak elzem olmuştur.

Aktif üye / Kıdemli Üye rütbelerine terfi edemeyen, sömürü için üye olup kaçan userlerin yetkileri sınırlandırılmıştır ve bu kısıtlamalar kademeli olarak arttırılacaktır. Yakın gelecekte ise üye alımlarını tamamen durdurma düşüncemiz vardır. Ayrıca bu konu mevcut güncel rütbe ve yetki sistemi hakkında bir rehber olarak sabit kalacaktır.


TURKHACKS RÜTBELERİ

Üye
Sisteme kayıt olunduğu anda erişilen başlangıç rütbesidir. Bu userler alım-satım bölümüne konu açamazlar. Hacklink & Shell satışı hariç* herhangi bir bölüme alım satım konusu açmaları halinde sorgusuz-sualsiz silinir.(Bu tarihten öncekiler kalacaktır.) Profil afişi ekleyemezler ve imza oluşturamazlar. Chat mödülünü kullanamazlar.

Aktif Üye
En az 7 günlük üye olmak, en az 100 mesaj sayısına sahip olmak, en az 30 beğeni sayısına sahip olmak, şartı ile OTOMATİK terfi edeceğiniz rütbedir. Bu rütbeden itibaren userler alım-satım bölümüne konu açabilir, ticaretin tadına bakabilirler. İmza oluşturabilir, profil afişi yükleyebilir, chat mödülünü kullanabilirler. Özel mesaj kutularında 250 özel mesaj saklayabilirler ve aynı anda 3 kişiye özel mesaj gönderebilirler. Bu rütbe karanlığın özgürlüğünü hissetmeye başlayacağınız yerdir.

Kıdemli Üye
En az 40 günlük üye olmak, en az 30 yararlı konuya sahip olmak, en az 400 mesaj sayısına sahip olmak ve en az 400 beğeni sayısına sahip olmak, şartı ile OTOMATİK terfi edeceğiniz rütbedir. Alım-satım bölümüne konu açabilir, ticaretin tadına bakabilirler. İmza oluşturabilir, imzalarına resim ekleyebilir, profil afişi yükleyebilir, chat mödülünü kullanabilirler.. Özel mesaj kutularında 350 özel mesaj saklayabilirler ve aynı anda 5 kişiye özel mesaj gönderebilirler. Warez Extra bölümünü görüntüleyebilirler.

Kadim Üye
En az 120 günlük üye olmak, en az 2000 mesaj sayısına sahip olmak ve en az 1500 beğeni sayısına sahip olmak şartı ile OTOMATİK terfi edeceğiniz rütbedir. Alım-satım bölümüne konu açabilir, ticaretin tadına bakabilirler. İmza oluşturabilir, imzalarına resim ekleyebilir, profil afişi yükleyebilir, chat mödülünü kullanabilirler.. Özel mesaj kutularında 400 özel mesaj saklayabilirler ve aynı anda 6 kişiye özel mesaj gönderebilirler. İmzalarındaki karakter ve resim sayısı gibi özellikler bakımından diğer rütbelerden üstündürler. Foruma uzun süre emek veren bu üyelerimiz her konuda diğer üyelerden ayrıcalıklıdırlar. Warez Extra bölümünü görüntüleyebilirler.

Elite Üye
Kısıtlamaları kolay yoldan aşmak için ücreti karşılığında alınabilecek VIP rütbedir. Profil(rütbe) yazısını değiştirebilir, görünmez(gizli çevrimiçi) kullanıcıları görüntüleyebilirler. Özel mesaj kutularında 1000 özel mesaj saklayabilirler ve aynı anda 10 kişiye özel mesaj gönderebilirler. Elite üyelere özel gizli bölümü ve Warez Extra bölümünü görüntüleyebilirler. )

Onursal Ünvan
Hack dünyası içerisinde uzun süre boyunca yer edinmiş, Turkhacks'e faydası dokunmuş ve yaşını-başını almış kişilere admin insiyatifi ile verilebilecek rütbedir.

THS Designers
Turkhacks ailesinin grafik ve tasarım işleri ile ilgilenen ekibine ait rütbedir. Katılım şartları gruba ait duyuru konularında mevcuttur.

THS Intelligence
Turkhacks ailesinin çıkarları için bilgi-belge ve içerik toplayan özel ekibine ait rütbedir. Katılım şartları gruba ait duyuru konularında mevcuttur.

THS Attackers
Turkhacks ailesinin siber saldırı ve hacking faaliyetleri ile ilgilenen ekibine ait rütbedir. Katılım şartları gruba ait duyuru konularında mevcuttur.

THS Warezzers
Turkhacks ailesinin warez konusunda aktif ve ilgili mensuplarıdır. Katılım genel olarak davet usulü ile olur. Moderatörler genellikle bu ekipte emek vermiş kişilerden seçilir.

Moderator
Forum düzen ve asayişinden sorumlu gruptur. Yetki seviyelerine göre bölüm / kategorileri düzende tutarlar. Yönetim ekibinin ilk basamağıdır.

Super Moderator
Bütün bölüm ve kategorilerin düzeninden sorumlu kişilerdir. Moderatörlere rehberlik ederler.

Co-Admin
Gerek forum içi, gerek forum dışı faaliyetlerde administratorleri asiste eden üst düzey yöneticilerdir. Bütün yönetici faaliyetlerinden admine karşı sorumludurlar.

Administrator
Yönetimin en üst basamağıdır.
Güzel sistem
 

MiRaT

Üye
Katılım
13 Kas 2017
Mesajlar
2,099
Tepkime puanı
9
Puanları
33
AMLnZu-cb99xd3-w00QhlHClq-ThEMgjZ_E4kTXFVgMQ=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj:)
senin gibi :)
 
Üst