• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Whmcs 7.6.0

editoor

Aktif Üye
Katılım
19 Eki 2017
Mesajlar
312
Tepkime puanı
5
Puanları
13
Q2P8Ng.png


Sürüm notları
WHMCS Namespinning
-WHMCS'den yeni ve geliştirilmiş Etki Alanı Adları tanıtımı. WHMCS Namespinning, daha fazla alan adı kaydına yardımcı olmak için geniş bir aralıktaki TLD'lerde ilgili alan adı önerilerini sıralar ve döndürür. Makine öğrenim teknolojisini kullanarak, WHMCS Namespinning, müşterinizin sorgularının içeriğini anlamak için çalışarak daha fazla öneri sunmakta, pazarlama lideri hız ve performans sunmakta, ayrıca çoklu dil desteğine sahiptir. WHMCS Namespinning, tüm WHMCS kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Yeni kurulumlar için WHMCS Namespinning varsayılan olarak etkindir. Yükseltme sırasında, şu anda WHMCS Standard WHOIS kullanıyor iseniz, yeni Domain Namespinning özelliğini kullanmak için otomatik olarak yükseltileceksiniz. Bu davranışı değiştirmek için, yükseltildikten sonra Setup> Domain Registrars> Lookup Provider'a gidin.
Etki alanı kullanılabilirliği arama ve alan adı önerileri, alan adı siparişi yerine getirme özelliğinden ayrı bir özellik olmaya devam etmektedir. WHMCS Namespinning'i herhangi bir kayıt şirketi ile kullanabilirsiniz.

Yazı tipi Başar 5
Simgelerin isimlendirilmesinde ve şekillendirilmesinde önemli sayıda değişiklik vardır ve değişiklikleri en aza indirgemek için elimizden gelenin en iyisini yaparken, Font Awesome 5 geçişi için gerekli olan bir dizi şablon değişikliği vardır.
Eksik veya bozuk simgeleri önlemek için tüm bu değişiklikleri özel şablonlarınıza uygulamanız önemlidir. Sürüm 4 belgesinden Font Awesome Upgrading'i inceleyerek özelleştirmelerinizi nasıl yükselteceğinizi öğrenebilirsiniz . Eğer arzu, harika Yazı bir sağlamaz şim dinamik sayfa yüklendiğinde v5 stiline v4 stilini dönüştürebilir ancak biz nedeniyle görsel, davranış ve performans etkileri için potansiyeli uzun süreli kullanım için bu önermiyoruz.

Yeni MaxMind İşlevsellik
WHMCS 7.6, MaxMind modülünde, yeni bir MaxMind API'sinin güncellemesi de dahil olmak üzere, kimlik doğrulama için bir MaxMind User ID'si gerektiren bir değişiklik içerir. MaxMind WHMCS etkinleştirilmiş ise, gereken-- işleyişini devam etmek kontrol dolandırıcılık için MaxMind Kullanıcı Kimliğini girin. Kullanıcı Kimliği girilmemesi, MaxMind API isteklerinin başarısız olmasına yol açacaktır. Kötü kullanıcı kimlik bilgilerinden kaynaklanan bir MaxMind sahtekarlık denetimi başarısızlığının, sahtekarlık kontrol kartı olarak ele alındığını unutmayın.--
Kullanıcı Kimliğini girmek için, uygun izinlere sahip bir yönetici kullanıcının Kurulum> Dolandırıcılık Koruması> MaxMind'i ziyaret etmesi ve Kullanıcı Kimliğini uygun alana girmesi gerekir. Kullanıcı kimliğinizi MaxMind'den almak için https://www.maxmind.com adresinden giriş yapın ve "Lisans Anahtarım" sayfasını ziyaret edin.
WHMCS 7.6'daki daha yeni API entegrasyonu ayrıca Puan, Analiz ve Faktörler MaxMind servislerini de kullanıma sunmaktadır.
Yeni Weebly Planları
WHMCS 7.6, iki yeni Weebly planını MarketConnect üzerinden kullanıma sunar. Bu planlar şunları içerir:
Weebly Lite - sadece 1,99 $ / ay (RRP) için tek bir sayfa sitesi sunan bir giriş seviyesi
Weebly Performance - e-ticaretle ilgili ek işlevsellik sağlayan güç satıcıları için tasarlanmış bir e-ticaret seçeneği
Yükseltme sırasında Weebly, WHMCS kurulumunuzda aktif ve etkinse, iki yeni plan oluşturulacak ve otomatik olarak kullanıma sunulacaktır.
Weebly hakkında daha fazla bilgi edinmek veya yeni planları değiştirmek veya devre dışı bırakmak için, yükseltmeden sonra Setup> MarketConnect> Weebly seçeneğine gidin.
MarketConnect UX Güncellemeleri
MarketConnect, WHMCS 7.6'da bir dizi yeni özelliğe sahiptir:
Promosyon ve yükseltmelerle optimize edilmiş kullanıcı deneyimi
Müşteri alanı ve alışveriş sepeti promosyonları için yeni ve geliştirilmiş tasarım ve stil
Tüm MarketConnect hizmetleri için yeni kenar çubuğu tanıtım seçenekleri
Promosyonları tercüme etmek ve / veya özelleştirmek için yerel yerleşik çeviri desteği ve upsell mesajlaşma

Google reCaptcha
Google reCaptcha artık alışveriş sepeti için kullanılabilir. Etkinleştirilirse, sorunla karşılaşıncaya kadar captcha girişi Complete Checkout düğmesinin yerini alır. Tamamen kesintisiz ve doğa deneyimi için, Görünmez reCaptcha kullanılabilir. Bu seçeneği kullanırken, ödeme düğmesi normal olarak görünecek ve captcha yüklemesi, Google'ın en yeni bot algılama algoritmaları tarafından ziyaretçinin arka planında sessiz bir şekilde gerçekleştirilecektir. Daha fazla bilgi edin

Deprecation & Kaldırma Bildirimleri
V7.6.0 güncellemesi sırasında, bir kerelik rutin, servis sağlayıcı tarafından durdurulan hizmet nedeniyle aşağıdaki modülleri inceler ve dener. Kaldırma sadece aktif olarak kullanılmıyorsa gerçekleşir. Etkinlik Günlüğünde herhangi bir kaldırma işleminin bir listesi olacaktır. Ayrıca, kaldırma işlemi yapılmazsa ve modül kurulumunuzda kalırsa, tüm tam yöneticiler için bir e-posta oluşturulur ve böylece daha fazla araştırma yapılabilir. Aşağıdaki modüller için muayene yapılacaktır:

DistributeIT
GlobalSign OneClick SSL
Amazon Basit Öde
SecPay
Kütüphane Güncellemeleri
Aşağıdaki kütüphaneler güncellendi-
phpmailer / phpmailer: 5.2.21'den 5.2.26'ya
smarty / smarty: 3.1.29 - 3.1.32
tecnickcom / tcpdf: 6.2.12 ila 6.2.17
Aşağıdaki kütüphaneler eklendi
phpseclib / mcrypt_compat: 1.0.5
phpmyadmin / sql-ayrıştırıcı: 4.2.4
Yeni Belgeler
Aşağıdaki yeni dokümantasyon sayfaları mevcuttur:
WHMCS Alan Adları

Domain İletişim Doğrulaması

Google reCAPTCHA

MaxMind

2Checkou

Yazı tipi Başar 5

Pazar Güncellemeleri ve İyileştirmeler

Yeni Weebly Planları - Weebly Lite ve Weebly Performansı


Whmcs 7.6.0 Yeni Sürüm Test edilmemiştir. Bilginize

Link

 
Moderatör tarafında düzenlendi:

DeepiMpaCt

Olmazlara meyilim var..
Administrator
Root User
THS Strategy®
Katılım
25 Ağu 2017
Mesajlar
5,547
Tepkime puanı
602
Puanları
118
Ödüller
5
Konum
Monteal/Ca
Eline sağlık ağabey.
 

NasyoneL

Karanlık Özgürlüktür
Moderator
Katılım
25 Ağu 2017
Mesajlar
38,651
Tepkime puanı
2,820
Puanları
108
Ödüller
2
Teşekkürler
 

editoor

Aktif Üye
Katılım
19 Eki 2017
Mesajlar
312
Tepkime puanı
5
Puanları
13
rica ederim Nedemek İşlerinize Yaradıysa Tesekkur etmenız yeterli Agabeyler.
 

pandamedya

Üye
Katılım
23 Eki 2018
Mesajlar
27
Tepkime puanı
0
Puanları
0
teşekkürler hocam inşallah istediğimiz gibi olur saoln
 

test12345

Üye
Katılım
8 Ara 2019
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Eline sağlık ağabey.


Eline sağlık ağabey.
 
Üst