• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

yaptığınızı takip edin ki anlamlı kalsın

kenan36100

Üye
Sağolun emek ediyorsunuz tebrik bir yana elbette saygıyı hak eden bir özveri ama onca emek edip ziyaretçileriniz-üyelerinizle sağladığınız paylaşımlar ne yazık kontrolsüzlükten mi, takipsizlikten mi vasıf değiştiriyor. linkleri kırık görünce bir çoğumuz nezdinde başlıklarınız inandırıcılığını yitiriyor gördüğüm kadarıyla tebrik ve teşekkür dışında bir ediniminiz de yok buna rağmen hiç hak etmediğiniz içe dönükte olsa serzenişlerin muhattabı oluyorsunuz, ister istemez sükut-u hayal yansıması bazen size kırıcı davranışlara sebep oluyor uzun sözün kısası, takip ederseniz hem siz emek harcayanlar hem biz umanlar açısından çok daha olumlu sonuçlara vesile olur. İşiniz vardır mutlaka yoğunsunuzdur bana bile söyleseniz ben hiçbir yetki talep dahi etmeden üye olarak kontrol eder kırık linkleri bildirip hatta arzu ederseniz yeniden upload edilmesini yüklenirim. tasarruf elbette size ait... emeğinize saygı münvalinde selam ve kolaylıklar dilerim... teşekkürler

Literary

Onursal Ünvan
THS Elite (VIP)
Kırık olan linklere @NasyoneL etiketlersen yardımcı olacağını düşünüyorum.

Majer

⠀⠀⠀♛ ⠀⠀⠀
Onursal Ünvan
THS Warezzers
THS Elite (VIP)
Dostum, çoğu kişi her geçen gün her linki kontrol edemez.
onuda geçtim belki başına kötü bi olay gelmiştir herşeyi bırakmıştır bunlarıda düşünelim biraz cebimize baklamayalım kendi bildiğini paylaşsan emin ol karşılıksız kalmazsın forum çok kapsamlı her bi konu ayrı meyve veriyor bu meyverleri düzgün ve verimli yemek lazım :)
umarım demek istediğimi anlamışsındır

NasyoneL

Karanlık Özgürlüktür
Moderator
Tavsiyen icin teşekkür ederiz kırık linkli konular arşivimizde varsa upload ediyoruz sizde olanları upload edip link yollarsanız düzenleriz katkılarınız değerli

Nesih Abi

Aktif Üye
linkleri şikayet ediyo namussuzlar

kenan36100

Üye
Dostum, çoğu kişi her geçen gün her linki kontrol edemez.
onuda geçtim belki başına kötü bi olay gelmiştir herşeyi bırakmıştır bunlarıda düşünelim biraz cebimize baklamayalım kendi bildiğini paylaşsan emin ol karşılıksız kalmazsın forum çok kapsamlı her bi konu ayrı meyve veriyor bu meyverleri düzgün ve verimli yemek lazım :)
umarım demek istediğimi anlamışsındır
inan bana ne demek istediğini sen de çok anlammışsındır, ben bu ihtimali zaten söylemiştim ayrıca bide katkı önerisinde bulundum. her neyse dediğim gibi emek sizin tasarruf sizin bizim bir teşekküre her zaman vaktimiz olur bizim teşekkürümüz boşa gitse ne olur ki? ama kaybolan şey sizin emeğiniz... kolaylıklar dilerim

Nesih Abi

Aktif Üye
bak kardeşimsin fevri davranma keno burada hepimiz aileyiz namusuma