• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Youtuberlar gibi video editi yapabileceğiniz 10 güzel uygulama.

CyberHawk

WebMaster
Kadim Üye
Ödüller
1
Efsane uygulamalar var buyrun kullanın tepe tepe

1. Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush uygulaması isminden de anlaşılacağı gibi Adobe şirketi tarafından üretilen bir kurgu yazılımıdır. Bu yazılım özellikle büyük işlerde kullanıldığı için genellikle bilgisayarlarda tercih ediliyor. Özellikle Youtuberlar genellikle bu uygulamayı tercih ediyorlar. Mobil sürümünü de indirerek pek çok videonuzu kurgulayabilirsiniz.

• Yapımcı: Adobe
  • Boyut: 64 MB
  • Puanı: 3,5

Moderatör tarafında düzenlendi:

NasyoneL

Karanlık Özgürlüktür
Moderator
Ödüller
2
Teşekkürler güzele benziyo

Burakksack

Üye
Sa abim ben yeniyim acaba bana biraz yardımcı olabilir misin

Baron2727

Banned
WebciAdam' Alıntı:

1. Adobe Premiere Rush-

Adobe Premiere Rush uygulaması isminden de anlaşılacağı gibi Adobe şirketi tarafından üretilen bir kurgu yazılımıdır. Bu yazılım özellikle büyük işlerde kullanıldığı için genellikle bilgisayarlarda tercih ediliyor. Özellikle Youtuberlar genellikle bu uygulamayı tercih ediyorlar. Mobil sürümünü de indirerek pek çok videonuzu kurgulayabilirsiniz.  

wagner

Üye
CyberHawk' Alıntı:

1. Adobe Premiere Rush-

Adobe Premiere Rush uygulaması isminden de anlaşılacağı gibi Adobe şirketi tarafından üretilen bir kurgu yazılımıdır. Bu yazılım özellikle büyük işlerde kullanıldığı için genellikle bilgisayarlarda tercih ediliyor. Özellikle Youtuberlar genellikle bu uygulamayı tercih ediyorlar. Mobil sürümünü de indirerek pek çok videonuzu kurgulayabilirsiniz.  

Eyvallah