• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Apple İphone 14 ile Bomba Gibi Geliyor! Beklenenden Çok Daha İyi Bir Performans!

Reisci

Account Hunter
Kadim Üye
Katılım
11 Mar 2020
Mesajlar
5,766
Tepkime puanı
13,102
Puanları
108
İphone 14, iPhone 14 pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro max, iPhone 14 Max teknik detay, iPhone 14 haberleri vb. konu başlıkları haberimizde..


İphone 14 cihazında sona gelindi. Apple firması İphone 14 performansı hakkında iddialı söylentilerde bulunuyor. Yeni bilgiler haberimizde..

Cep telefonu rekabetinde ciddi bir pazar payı olan Apple şirketi yeni ve teknoloji bombası İphone 14 telefonu ile satışa çıkmaya hazırlanıyor. Bu yeni seride bazı özellikler önceki modellere göre değişiklik gösterecek gibi durmakta. İphone 14 cihazlarının en düşük serileri 6 GB Ram seviyesinde olacağı bildirildi. Donanımın en alt segmentteki modelinde bile 6GB ram ile çıkacak olması şimdiden merak uyandırmaya yetti bile.

Alt versiyonlarında misal İphone 13’te en düşük ram olarak 4 GB LPDDR4X teknnolojisini sunuyor olan Apple, yeni modelleriyle artık bunu artırmayı planlıyor. Yabancı kaynaklardan edinilen bilgilere göre DigiTimes raporunda şirket yeni iPhone 14 ve iPhone 14 Plus serisinde en düşük 6GB Ram sunacağını bildirdi.


Apple şirketi yeni cihazı çıkarmasına sayılı aylar kala yaşanan pandemi süreci işleri daha bir zora soktu. 2022 ilk çeyreğinde Çin’deki başlayan covid durumu Apple şirketini olumsuz etkilemeye yetti. O dönemlerde cihazın pazarlama zamanını ertlemeye gittikleri bile oldu. Lakin duyumların aksine Apple herşiyin yolunda olduğuna dair açıklamalarda bulundu. Tüm bunlar ışığında Apple analisti Ming-Chi Kuo’ya göre seride tedarik sorunları yaşanacak gibi durmakta.

Edindiğimiz bir takım kaynaklara göre serinin çıkacak olan versiyonları arasında görülen İphone 14, İphone 14 pro, İphone 14 Max, İphone 14 pro max için tedariklerde bir problem olmayacağı öngörülüyor. Öyleki edinilen bilgiler ışığında yeni nesil İphone 14 serisine bir talep patlaması da beklenilen diğer durumlar içerisinde yerini alıyor.

Sizler yeni İphone 14 serisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda düşüncelerinizi aktarabilirsiniz.
 
Üst