• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Biajans - Dijital Ajans Scripti - Açık Kaynak Kodlu

ByAzap06

Kıdemli Üye
Katılım
15 Ara 2017
Mesajlar
396
Tepkime puanı
15
Puanları
13
Ajans sitesi açacaklar, sitesinde kullanacaklar için çok güzel hazırlanmış bir ajans scriptini satıyorum. Almak isteyenler özel mesaj atarsa sevinirim.

biajans_kapak-600x360.jpg

Ajans web tasarımı çok gelişmiş bir çok özellik kazandırılmış bir web tasarımıdır. Çoklu sanal pos desteği mevcuttur. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki özelliklere gözatınız.

Özellikler
BiAjans özelliği olarak hem ürün hem paket satışı.BiAjans İleri düzey güvenlik önlemleri.BiAjans Tüm kullanıcı işlem alanlarında Spam Kontrolü Google reCAPTCHABiAjans Ürünlerde ek özellik tanımlama ve dinamik fiyat farkı yansıtmaBiAjans Gelişmiş üyelik paneli.BiAjans Gelişmiş destek sistemi resim ekleme (Tam yönetim ve hem admin hemde üye MAIL Bildirimi ALIR)BiAjans Gelişmiş Duyuru sistemi ile sadece üyelere anlık bilgi ve kampanya paylaşabilirsiniz.BiAjans Mail onay sistemi (Adminden aktif pasif edebilirsiniz.) Hesabım bölümünden yeniden onay maili alınabilir gönderim en az 20 dakikada bir izin verilir.BiAjans Şifremi unuttum alanında müşteri yeni şifreyi Mail olarak alır her bir üyenin mail gönderimine 20 dakikada bir izin verilir.BiAjans Müşterinin MAİL onayı adminden verilebilir.BiAjans Admin destek imza bölümü.Sınırsız üst ve alt menü ekleme özelliği.Yeni tasarım gelişmiş iletişim sayfası.Web sitesinde tüm alanlarda sınırsız renk seçenekleri (Admin panel kontrollü)Site ana meta kelimeleri belirleme. (Title, Description, Keywords)Tüm dinamik ve sabit sayfalar için admin panel kontrollü belirtme. (Title, Description, Keywords)PAYTR & SHOPIER çoklu sanal pos modülü. (Tüm ayarları panelden basitçe yapabilirsiniz.)Header menüleri admin panelinden ekleme silme ve düzenleme alanı.Tüm admin paneli SweetAlert ile uyarı pencereleri. (Dinamik aktif uyarı penceresi)Ana sayfada tüm alanlar aktif pasif edebilme.Ana sayfa tüm başlık ve yazı alanları admin panelden düzenleme.Ana sayfada hangi ürünlerin gösterileceği ve kaç tane olacağını adminden belirleme.Ürünlere sınırsız kategori ekleme.Paketlere sınırsız kategori ekleme.Tam içerik yönetimi.Sınırsız Proje EklemeSınırsız Hizmet EklemeSınırsız Ürün EklemeMAİL bildirimi (Tüm İşlemlerde hem admin hem müşteriye özel mail tasarımı site rengi ile aynı şekilde bildirim gönderilmektedir.Footer menüleri adminden düzenleme, ekleme ve silme.Sosyal medya yönetimi.Footer link ekleme düzenleme silme.Full admin kontörlü ve basit kullanım.Yeni Tasarım KOLAY ERİŞİM full iletişim kanalları yönetimi hepsi adminden ayrıca belirtilip aktif ve pasif edilerek kullanılabilir.Daha sayamadığımız birçok özellik için demoları inceleyebilirsiniz.

Demo: https://biajans.demo11.site/

Demo Panel: https://biajans.demo11.site/sdnpanel/Satış Fiyatı: 300TL
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

n0va

THS Elite (VIP)
Katılım
26 Haz 2020
Mesajlar
418
Tepkime puanı
3
Puanları
13
eyv tşkler
 
Katılım
10 Nis 2022
Mesajlar
112
Tepkime puanı
11
Puanları
13
ByAzap06' Alıntı:
Ajans sitesi açacaklar, sitesinde kullanacaklar için çok güzel hazırlanmış bir ajans scriptini satıyorum. Almak isteyenler özel mesaj atarsa sevinirim. -

biajans_kapak-600x360.jpg

-Ajans web tasarımı çok gelişmiş bir çok özellik kazandırılmış bir web tasarımıdır. Çoklu sanal pos desteği mevcuttur. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki özelliklere gözatınız.--
- --
-Özellikler--  • BiAjans özelliği olarak hem ürün hem paket satışı.BiAjans İleri düzey güvenlik önlemleri.BiAjans Tüm kullanıcı işlem alanlarında Spam Kontrolü Google reCAPTCHABiAjans Ürünlerde ek özellik tanımlama ve dinamik fiyat farkı yansıtmaBiAjans Gelişmiş üyelik paneli.BiAjans Gelişmiş destek sistemi resim ekleme (Tam yönetim ve hem admin hemde üye MAIL Bildirimi ALIR)BiAjans Gelişmiş Duyuru sistemi ile sadece üyelere anlık bilgi ve kampanya paylaşabilirsiniz.BiAjans Mail onay sistemi (Adminden aktif pasif edebilirsiniz.) Hesabım bölümünden yeniden onay maili alınabilir gönderim en az 20 dakikada bir izin verilir.BiAjans Şifremi unuttum alanında müşteri yeni şifreyi Mail olarak alır her bir üyenin mail gönderimine 20 dakikada bir izin verilir.BiAjans Müşterinin MAİL onayı adminden verilebilir.BiAjans Admin destek imza bölümü.Sınırsız üst ve alt menü ekleme özelliği.Yeni tasarım gelişmiş iletişim sayfası.Web sitesinde tüm alanlarda sınırsız renk seçenekleri (Admin panel kontrollü)Site ana meta kelimeleri belirleme. (Title, Description, Keywords)Tüm dinamik ve sabit sayfalar için admin panel kontrollü belirtme. (Title, Description, Keywords)PAYTR & SHOPIER çoklu sanal pos modülü. (Tüm ayarları panelden basitçe yapabilirsiniz.)Header menüleri admin panelinden ekleme silme ve düzenleme alanı.Tüm admin paneli SweetAlert ile uyarı pencereleri. (Dinamik aktif uyarı penceresi)Ana sayfada tüm alanlar aktif pasif edebilme.Ana sayfa tüm başlık ve yazı alanları admin panelden düzenleme.Ana sayfada hangi ürünlerin gösterileceği ve kaç tane olacağını adminden belirleme.Ürünlere sınırsız kategori ekleme.Paketlere sınırsız kategori ekleme.Tam içerik yönetimi.Sınırsız Proje EklemeSınırsız Hizmet EklemeSınırsız Ürün EklemeMAİL bildirimi (Tüm İşlemlerde hem admin hem müşteriye özel mail tasarımı site rengi ile aynı şekilde bildirim gönderilmektedir.Footer menüleri adminden düzenleme, ekleme ve silme.Sosyal medya yönetimi.Footer link ekleme düzenleme silme.Full admin kontörlü ve basit kullanım.Yeni Tasarım KOLAY ERİŞİM full iletişim kanalları yönetimi hepsi adminden ayrıca belirtilip aktif ve pasif edilerek kullanılabilir.Daha sayamadığımız birçok özellik için demoları inceleyebilirsiniz.
Demo: https://biajans.demo11.site/

Demo Panel: https://biajans.demo11.site/sdnpanel/Satış Fiyatı: 300TL​
mükemmel
 
Üst