• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Cardano (ADA), tüm kripto platformlarını geride bıraktı!

Katılım
16 Eyl 2022
Mesajlar
631
Tepkime puanı
2
Puanları
13

Cardano (ADA), aylık geliştirme etkinliğinde tüm kripto platformlarını geride bırakıyor!​Kripto para birimi sektörü, bir zamanlar dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan FTX'in çöküşünün neden olduğu yıkımın ardından yaralarını sarmaya devam ediyor, ancak Cardano ( ADA ) geliştirme ekibi, platformu büyütme taahhüdünde bulunuyor.

Cardano (ADA), tüm kripto platformlarını geride bıraktı!​

Tesadüf eseri, 1 Aralık'ta yayınlanan zincir üstü piyasa istihbarat platformu Santiment tarafından yapılan analize göre Cardano, Kasım ayı boyunca en yüksek geliştirme faaliyetini kaydetti.


Cardano ekibinin Kasım ayında halka açık GitHub depolarındaki geliştirme etkinliği oranları, son 30 gün içinde Polkadot'un 486,13 etkinliğine kıyasla 572,67 oluşturulan etkinlik kaydederek, bir sonraki en yüksek dereceli varlık olan Polkadot'tan ( DOT ) %18 daha yüksekti.

Cardano'nun akıllı sözleşmelerde de istikrarlı bir artış kaydettiğini ve 2022'de Plutus platformuna dayalı toplam akıllı sözleşme sayısını %300'ün üzerinde artırdığını ve 1 Aralık itibarıyla 3.944 komut dosyası saydığını da not etmek önemlidir.

Kasım ayında, Cardano üreticisi Input Output Global (IOG), dünyanın ilk blok zinciri ademi merkeziyetçilik endeksini başlattığını ve ardından Cardano Docs web sitesinde Plutus DApp geliştiricileri için yeni bir kaynak bölümünün kurulduğunu duyurdu.

Cardano fiyat analizi​

Bu arada, Cardano'nun yerel token'ı ADA, varlık kümülatifinden toparlanmaya çalışırken, gün içinde %0,1'lik bir düşüş, ancak önceki yedi güne göre hala %0,56'lık bir artış gösteren 0,3154 $'dan el değiştiriyor. aylık %19,78 kayıp.

Aynı zamanda, Finbold'un 1 Aralık'ta bildirdiği gibi, NeuralProphet'in PyTorch tabanlı fiyat tahmin algoritması, ADA'nın 31 Aralık 2022'ye kadar 0,42 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor . Bu, varlığın mevcut fiyatından %33,16'lık bir artışı temsil ediyor.

2 Aralık tarihli CardanoDaily verilerine göre, Cardano, Kasım ayında bu yılın en düşük piyasa değerini kaydetmesine rağmen, 2022 yılı boyunca piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi arasındaki konumunu koruyabilecek.

2 Aralık'ta alınan CoinMarketCap verilerine göre Cardano'nun piyasa değeri şu anda 10,86 milyar doları buluyor ve bu göstergeye göre onu dokuzuncu en büyük merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı olarak konumlandırıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.
 
Üst