• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Coinbase, BtcTurk'ü satın almak için görüşmelere başladı!

Azab_1999_

Üye
Katılım
20 Nis 2022
Mesajlar
10,396
Tepkime puanı
5
Puanları
31
Dünyaca ünlü kripto para borsası Coinbase, yerli kripto para alım-satım platformu BtcTurk'ü satın almak için görüşmelere başladı. Coinbase'in, BtcTurk'ü bünyesine katmak için 3,2 milyar dolar teklif ettiği ifade edildi. Güncel olarak durum tespiti aşamasında olan anlaşmanın ilk koşulları için gerekli imzalar atıldı.

CoinDesk'in haberine göre; bir hisse takası içermesi beklenen anlaşmanın, Coinbase'in uluslararası pazardaki varlığını genişletmesine yardımcı olacağı tahmin edildi. ABD merkezli kripto para borsası, bölgedeki stratejik ortaklıklara liderlik etmesi için Türkiye'de bir ülke direktörü arayışına da başladı.

15(1).png


BtcTurk'ün, son 24 saatte 200 milyon dolarlık işlem hacmine ev sahipliği yaptığı ve güncel olarak 4,5 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip olduğu biliniyordu.

COINBASE, BREZİLYA'NIN EN BÜYÜK KRİPTO PARA BORSASINI DA SATIN ALMAK İSTİYOR


Öte yandan; Coinbase, geçen ay Brezilya'nın en büyük kripto para borsası 2TM'yi de satın almak için de görüşmelere başlamıştı. 2TM'nin, 2,1 milyar dolar piyasa değerine sahip olduğu ifade edilmişti. Satış anlaşmasının detaylarının, Nisan ayı sonuna kadar açıklanacağı belirtilmişti.
 
Üst