• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

İlan V3 // Ajans V7 Plus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hades

WebDesing
THS Warezzers
THS Elite (VIP)
Ödüller
1
787ccf58ef586eaf7bd8ee5.webp

DEMO
Satış fiyatı : 2.249,00

Turkhacks fiyatı : 750

d9847117aa5b960e410e528.webp

DEMO

Satış fiyatı : 1.299,00
Turkhacks fiyatı : 350

Moderatör tarafında düzenlendi:

sinanmavi

Aktif Üye
Hayırlı satışlar fiyat birazdaha düşük olsaydı keşke.

NulledPHP

Üye
ilk script sonra ödeme şeklinde ise pmden tg bırakınız. 500tlden alabilirim ilan v3 ü

CemC

Kıdemli Üye
ruguaglowarez' Alıntı:
sinanmavi' Alıntı:

Son yazılımın scriplerini tavsiye etmem

-"Son yazılımın scritplerini tavsiye etmem" demenizin nedeni nedir? Scriptlerde sorun mu var?

ruguaglowarez

Aktif Üye
CemC' Alıntı:
ruguaglowarez' Alıntı:
sinanmavi' Alıntı:

-"Son yazılımın scritplerini tavsiye etmem" demenizin nedeni nedir? Scriptlerde sorun mu var?

php sürümü 5.6 ve en fazla 7.2 destekliyor oda tüm scriptleri değil php betimlemede hatalar var o yüzden güvenlik açığı zaafları var ciddi iş yapılacaksa bunlar göz önüne alınmalı scripti yazdığını söyleyen arkadaş kendisi yazmıyor scriptleri orda burda yaptırıyor scriptte güvenlik açıkları ile ilgili düzeltme istenildiğinde yeni versiyon çıkacak onda düzeltecez gibi kaçamak cevaplar ile çözüm sunmuyor velasıl ciddi iş yapmayı düşünenler uzak dursun son yazılım scriplerinden.

coderci

Üye
Warezm' Alıntı:
787ccf58ef586eaf7bd8ee5.webp

DEMO
 Satış fiyatı : 2.249,00  --

Turkhacks fiyatı : 750 --₺--

d9847117aa5b960e410e528.webp

DEMO

Satış fiyatı :  1.299,00  --
Turkhacks fiyatı : 350 -₺----

Özelden mesaj atarsan

Hades

WebDesing
THS Warezzers
THS Elite (VIP)
Ödüller
1
ruguaglowarez' Alıntı:
CemC' Alıntı:
ruguaglowarez' Alıntı:
sinanmavi' Alıntı:

php sürümü 5.6 ve en fazla 7.2 destekliyor oda tüm scriptleri değil php betimlemede hatalar var o yüzden güvenlik açığı zaafları var ciddi iş yapılacaksa bunlar göz önüne alınmalı scripti yazdığını söyleyen arkadaş kendisi yazmıyor scriptleri orda burda yaptırıyor scriptte güvenlik açıkları ile ilgili düzeltme istenildiğinde yeni versiyon çıkacak onda düzeltecez gibi kaçamak cevaplar ile çözüm sunmuyor velasıl ciddi iş yapmayı düşünenler uzak dursun son yazılım scriplerinden.

güvenlik açığı olmayan hangi yazılım var söylermisin bana cogu yazılım wareze düşür neden güvenlik acıkları oldugu için onun için kimin ne yazılım kullanacıgı bırakın kullanacak olan kişiler karar versin siz kullanmayacaksınız sonucda cogu kişi wareze düşün yazılımı satmakta bende mi öyle yapsam acaba 2000 adet yazılım opencart ajans cok sayıda yazılım cogu acık kaynak cogu şifreli bende warezi satışa sunsam yada başkaları paylaşım yapılan yazılım bulamazsınız bunu bilin .... :)

ruguaglowarez

Aktif Üye
Warezm' Alıntı:
ruguaglowarez' Alıntı:
CemC' Alıntı:
ruguaglowarez' Alıntı:
sinanmavi' Alıntı:

güvenlik açığı olmayan hangi yazılım var söylermisin bana cogu yazılım wareze düşür neden güvenlik acıkları oldugu için onun için kimin ne yazılım kullanacıgı bırakın kullanacak olan kişiler karar versin siz kullanmayacaksınız sonucda cogu kişi wareze düşün yazılımı satmakta bende mi öyle yapsam acaba 2000 adet yazılım opencart ajans cok sayıda yazılım cogu acık kaynak cogu şifreli bende warezi satışa sunsam yada başkaları paylaşım yapılan yazılım bulamazsınız bunu bilin .... :)

Dostum güvenlik açığı olmayan çok yazılım var lakin sende konunda haklısın herkes kendi penceresinden baktığından herkes haklı mesajlarımı silecem satışına engel olmak istemem tabiki.

CemC

Kıdemli Üye
mevcut bilgiler için ikiniz de teşekkür ederim. Sorun şu ki ünlü bir hosting firmasından limitsiz hosting aldım. 3 yılını da peşin ödedim. Bir kardeşimize (bu yıl bilgi. mühendisliğinden mezun oldu) altalanadı (subdomain) oluşturdum. Kendisi wordporessde birşeyler yapıyordu. Ama kullandığı scriptler nedeniyle site warez uyarısı vermiş. Bu nedenle sadece o alt alan adı değil hem alan adım hem de hesabımı bloke ettiler. 4 farklı alan adım 4 gün boyunca kullanılamadı. O alt alan adını sildirdim. Tekrarı halinde tüm hesabımı komple kapatacaklarını belirtiler. Mecburen yoğurdu üfleyerek yiyoruz. Tabiki açıksız program bulmak gerçekten zor ama ciddi bir açık varsa da kapatmadan yüklersem hesabım komple kapanır. Benim endişiem bu. Yoksa yanlış anaşılmasın. Yeri geldiğinde NSA'yi pentagonu heckliyorlar. Benim kıytırık siteyi sakız diye çiğnerler. Maksat bile bile lades demeyelim. Yoksa kimsenin işine gücüne ticaretine ekmeğine karışmak hele hele engel olmak kimsenin haddi değil.
Hayırlı işler bol kazançlar dilerim. Tekrar teşekkürler.

Majer

THS Helper
THS Warezzers
THS Elite (VIP)
Ödüller
2
ilan v3 ü hangi yazılım ile takas edersin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...