• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

iPhone 13 sipariş verdi, eve iPhone 14 geldi!

Katılım
16 Eyl 2022
Mesajlar
631
Tepkime puanı
2
Puanları
13

Teknoloji devi Apple geçtiğimiz günlerde yeni telefon serisi olan iPhone 14 ailesini piyasaya sürdü. Ancak şimdi benzersiz bir olay yaşandı.​Hindistan'da festival sezonunun başlamasıyla Flipkart, bölgedeki müşteriler için Büyük Dussehra İndirimi'ne ev sahipliği yapıyor. Bu da doğal olarak bölgede satışların patlamasına sebep oldu, ancak şimdi ilginç bir olay meydana geldi. iPhone 13 satın alan bir kullanıcının evine iPhone 14 yollandı.

iPhone 13 sipariş verdi, eve iPhone 14 geldi!​


Bölgede opüler e-ticaret platformu Apple'ın 2021 iPhone'unu yaklaşık 50.000 INR'lik indirimli bir fiyat etiketi ile satmaya başladu. E-perakendeci, mevcut Dussehra satışında da iPhone 13'ü 57.240 INR gibi düşük bir fiyatla sunuyor. Bu da ortalama 695 dolara denk geliyor. Bu indirim sayesinde, iPhone modelini sipariş eden birçok müşteri oldu. Ancak bir Twitter kullanıcısı, Big Billion Days satışı sırasında birisinin iPhone 13 fiyatına iPhone 14 aldığını iddia ediyor.

Tweet'teki görsellere baktığımızda Twitter kullanıcısının, takipçilerinden birinin sipariş ettiği iPhone 13 yerine iPhone 14 aldığını iddia ettiğini görebiliriz. Şu an itibariyle, Flipkart henüz bu olay hakkında yorum yapmadı. Ancak haberin inandırıcı olup olmadığı da henüz netlik kazanmadı. Ancak bu doğruysa, geçen yıl iPhone modelini sipariş eden kişi piyangoyu kazandı ve hiçbir ekstra ücret ödemeden mevcut nesil iPhone 14'e sahip oldum diyebiliriz.
 
Üst