• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

iPhone 14 yeni çıktı ama 15 hakkında söylentiler başladı bile!

Katılım
15 Ağu 2022
Mesajlar
235
Tepkime puanı
0
Puanları
11

Apple yeni iPhone serisini yeni piyasaya sürdü ancak buna rağmen şirketin gelecek serisi hakkında detaylar gelmeye başladı.​iPhone 14'ün piyasadan sürülmesiyle merakla beklenen seri tanıtılmış oldu ancak şimdi de iPhone 15 serisi hakkında söylentiler başladı. Güvebilir kaynaklar arasında yer alan Ming Chi Kuo ve Mark Gurman gelecek seri ile ilgili bazı fikirlere sahip.

Kuo, Apple'ın giderek daha rekabetçi hale gelen pazarda satışları artırmak için normal iPhone 15 ve Pro serilerini yeniden gözden geçireceğini düşünüyor. Bildirildiğine göre Apple, müşterilere daha yüksek seviyeli akıllı telefonları tercih etmeleri için daha fazla neden vermek için iPhone Pro serisi ile standart seriler arasında daha büyük bir özellik eşitsizliği yaratacak. Şirketin hedefi iPhone 15 ailesinin ortalama satış fiyatlarını artırmak.

iPhone 14 yeni çıktı ama 15 hakkında söylentiler başladı bile!​


Ayrıca Kuo, Apple'ın Pro serisi içinde daha fazla farklılaşma yaratacağını iddiaediyor, ancak bu konuyla ilgili çok açıklama yapmadı. Gurman, Pro Max adlandırmasının "Ultra" olarak değiştirileceğini düşünüyor. Üst düzey Watch'ın Ultra olduğu ve Apple'ın Mac M serisi işlemcileri için zaten Pro, Max ve Ultra katmanlarını kullandığı göz önüne alındığında mantıklı bir hareket diyebiliriz.

Teknoloji devi yeni yeni iPhone serisini tanıtalı çok kısa bir süre oldu ancak her sene gelen yeni iPhone serisi ile ilgili en büyük eleştirilerden biri kullanıcıların cihazlarda ciddi bir fark görmediklerini iddia etmeleri.
 
Üst