• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Samsung popüler modeline Android 12 getiriyor!

muzcu baba

Üye
Katılım
4 Haz 2022
Mesajlar
5,217
Tepkime puanı
16
Puanları
13

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, güncelleme konusundaki eksikliklerini gidermeye devam ediyor. İşte Samsung’un Android 12 alacak olan telefonları!​


Akıllı telefon pazarının en önemli aktörlerinden birisi olan Samsung, sektörün öncüsü olma rolünü kaptırmamakta kararlı. Bunun için iddialı amiral gemi modellerini piyasaya kazandıran Güney Koreli şirket, güncelleme anlamında da ipleri sıkı tutuyor. Merakla beklenen Android 12 güncellemesini tüm üst modellerine sunan marka, orta ve alt sınıfta yer alan telefonlarını da ihmal etmiyor.

Bu bakımdan hızlı adımlar atan Samsung’un ilerleyen haftalarda henüz Android 12’ye kavuşamayan modellerine bu güncellemeyi sunması bekleniyor. 10 Haziran’da Galaxy M31s modeli için Android 12 güncellemesini servis eden şirket, 7 Temmuz tarihi itibariyle ise Galaxy A12, Galaxy A03s ve Galaxy Tab A7 gibi modelleri için müjdeyi vermişti.

Samsung popüler modeline Android 12 getiriyor!​


Gelen haberler de Samsung’un bu konuda durmaya niyetinin olmadığını bizlere gösteriyor. Buna göre şirket, önümüzdeki haftalarda Galaxy A21s başta olmak üzere daha pek çok telefonuna bu güncellemeyi getirmeyi planlıyor. Bu telefonlar içerisinde Galaxy A01, Galaxy A02, Galaxy A02s, Galaxy A11, Galaxy M11, Galaxy M12 gibi cihazlar da yer alıyor.

Söz konusu üreticinin yukarıda saydığımız telefonların yanı sıra bazı tabletleri için de sürpriz yapacağı ifade ediliyor. Sürpriz için adı geçen tablet modelleri ise Galaxy Tab A7 Lite ve Galaxy Tab A8 diyebiliriz. Bu konuda gelişmeler oldukça sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.
 
Üst