• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Php Script Sendy v6.0.1.1 - e-posta komut dosyası

Darkinc

THS
Super Moderator
THS Warezzers
THS Elite (VIP)
Katılım
16 Ara 2019
Mesajlar
563
Tepkime puanı
286
Puanları
58
sendy-report23.jpg


Sendy , Amazon Simple Email Service (SES) aracılığıyla izlenen e-postalar göndermenizi sağlayan bir e-posta pazarlama uygulamasıdır. Bu, teslim edilebilirlikten ödün vermeden son derece düşük bir maliyetle kimliği doğrulanmış toplu e-postalar göndermenize olanak tanır.

Bilgi: İndir :
Alacağınız özellikler
100 kat daha ucuza haber bülteni gönderin
Sendy, 10.000 e-posta için yalnızca 1 ABD Doları karşılığında Amazon SES üzerinden hızlı, çok iş parçacıklı e-postalar gönderir. Kendinizi pahalı e-posta kampanyaları için ödeme yapmaktan kurtarın ve aynı zamanda yüksek teslimat hızlarının keyfini çıkarırken sunucunuz tarafından belirlenen sınırları unutun. Dolarınız için en iyi patlama!

Güzel raporlar
Her kampanyanın ve otomatik yanıtlayıcıların sonuçlarını güzel biçimlendirilmiş bir raporda görün. Açılmaları, tıklamaları, geri dönmeleri, şikayetleri ve ülkeleri çizelgeler ve verilerle görselleştirin. Yeniden hedefleme için abone segmentlerini raporunuzdan dışa aktarabilirsiniz.

Beyaz yazı ile müşteri hesapları
Birden fazla ürün veya hizmeti mi yönetiyorsunuz? Sendy ile bunları gruplar halinde veya bizim "markalar" olarak adlandırdığımız şekilde düzenleyebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak, müşteriye markanıza erişim izni verin ve sizin belirlediğiniz bir fiyatla haber bültenlerini kendi başlarına göndermelerine izin verin. Hatta aylık gönderme limitleri belirleyebilir ve istemci ayrıcalıklarını özelleştirebilirsiniz.

Otomatik Yanıtlayıcılar
Aboneleri belirlediğiniz aralıklarla otomatik olarak izlemek için damla kampanyalarında bir dizi e-posta ayarlayarak pazarlamanızı otomatikleştirin. Veya yıllık olarak e-posta veya belirli bir tarihte bir e-posta gönderin. Takipçilerinizi meşgul edin ve markanızı akıllarında tutun.

Liste segmentasyonu
Araştırmalar, hedeflenen segmentlere e-posta göndermenin e-posta etkileşimini artırabileceğini ve geliri %25'in üzerinde artırabileceğini gösteriyor Sendy, tanımladığınız herhangi bir koşula dayalı olarak herhangi bir liste için segmentler oluşturmanıza olanak tanır. Sonuçları optimize etmek için e-posta kampanyalarınıza dahil edilecek veya hariç tutulacak segmentleri ve/veya listeleri seçin.

Liste ve Abone Yönetimi
Sendy ile listelerinizi ve abonelerinizi kolayca yönetin ve bölümlere ayırın. Toplu içe aktarma/silme aboneleri, özel alanlar, tek/çift abonelik, özel abonelik/abonelikten çıkma onay sayfası, teşekkür/güle güle mektupları, abonelik formu veya kullanıcı eklemek için API (derin bir nefes alın), adını siz koyun!

Özel Alanlar
Yalnızca "ad" ve "e-posta"dan fazlasını depolamak için özel alanlar oluşturun. Yalnızca aboneleriniz hakkında daha fazla bilgi depolamakla kalmaz, aynı zamanda daha kişiselleştirilmiş bir deneyim için bültenlerinizdeki listeleri veya kişiselleştirme etiketlerini segmentlere ayırmak için de kullanabilirsiniz.

Hemen Çıkma, Şikayet ve Abonelikten Çıkma İşlemleri
Bülteniniz gönderildikten sonra geri bildirim, şikayetler ve abonelikten çıkma işlemleri otomatik olarak gerçek zamanlı olarak işlendiğinden, ekstra çaba harcamadan girişlerinizi temiz tutun. Bir kampanyadan sonra manuel olarak temizlemenize gerek yok, sadece arkanıza yaslanın ve kampanya raporunuzu izleyin.​
 

blueq

THS Elite (VIP)
Katılım
22 Tem 2018
Mesajlar
454
Tepkime puanı
1
Puanları
13
teşekkürler
 
Üst