• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, kışkırtıcı davranışlarda bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Spotify yeni özelliklerini tanıttı

Katılım
10 Ocak 2023
Mesajlar
1,798
Tepkime puanı
7
Puanları
0
Spotify, etkinliğinde içerik üreticiler ve kullanıcılar için yeni özelliklerini sundu. Aktiflikte Spotify’ın kurucusu ve CEO’su Daniel Ek de açılış konuşması yaptı.

Ek konuşmasında şu kelamlara yer verdi: “Stream On, Spotify’ı hayata geçirmeye devam ederken izlediğimiz yolları anlatmaya ve mesleğinin her kademesindeki içerik üreticilere onlarla iş fırsatları konusunda açık olduğumuzu bilmelerini sağlamaya odaklanıyor. Neredeyse 17 yıldır yaptığımız şey de tam olarak bu: İçerik üreticilerin muhtaçlıklarını daha güzel karşılamak ve muvaffakiyete giden yeni yollar çizmelerine yardımcı olmak için bu yuvayı inşa etmek, güzelleştirmek ve yine tasarlamak.”

Ardından da Ek, Spotify Stream On’da, içerik üreticileri ile dinleyicilerin daha da derin ve uzun müddetli bağlar kurmalarını sağlamak hedefiyle yeni görsellerden yararlanan tekrar tasarlanmış bir arayüzü ve etkileşimli bir tasarımı hayata geçirdiklerini duyurdu.

Yenilenmiş Spotify kademeli olarak kullanıcılara sunulacak.

shutterstock_1773091049.jpg


SPOTIFY’IN YENİ ÖZELLİKLERİ ŞU FORMDA:

Smart Shuffle
ile tek bir dokunuşla mevcut bir çalma listesini tamamlayan yeni müzikler eklemenin yeni bir yolu sunuluyor.

Previews: Kullanıcıların oynatmadan yahut kaydetmeden evvel ön izleme yapabilmesi için müziklerinin ve podcast’lerinin Önizlemelerini (Previews) seçebilecek yahut Spotify’ın otomatik olarak oluşturmasını sağlayabilecek.

Otomatik Oynatma Özelliği: Tıpkı müzikte olduğu üzere, Spotify artık podcast’ler için de otomatik oynatma hizmeti sunacak. Bir podcast sona erdiğinde, kullanıcının zevklerine uyan ve bahisle ilgili olan öbür bir kısım otomatik olarak oynatılmaya başlayacak.
 
Geri
Üst