• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, kışkırtıcı davranışlarda bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Toplumsal Medya ve Hediyeyi Bir Ortaya Getiren Uygulama: Glogift

Katılım
18 Ağu 2020
Mesajlar
3,109
Tepkime puanı
7
Puanları
0
Sevdiklerimiz için armağan seçme ve gönderme süreci, pek çoğumuz için ziyadesiyle kuvvetli olabiliyor. Lakin bugün, yalnızca seçim ve gönderim sürecini kolaylaştırmanın da ötesine geçen, bunu sosyal medya gibisi tecrübeyle sunan bir uygulamayla karşınızdayız.

Henüz test sürecinde olan ve çok yakında çıkış yapmaya hazırlanan Glogift, özel günlerin takibini yapmanızı, ikramları ihtimamlı ve tam vaktinde göndermenizi, armağanın gönderimini an be an takip etmenizi ve bir kişi için en uygun olabilecek armağanları seçmenize yardımcı olmayı hedefliyor.

Glogift neler sunacak?

4f637dd2c2c259eaa259c1d155ef37b6881a22bc.jpeg


Kullanıcılar, Glogift üzerinde kendi oluşturacakları hesaplarında ilgi alanlarını ve yaş, uzunluk ve vücut üzere bilgilerini sunacak. Bu bilgiler, sonrasında size gelecek armağanlar için başka kullanıcılar tarafından kullanılabilecek.

Glogift’in en öne çıkan özelliği ise ikram platformunu birebir vakitte bir toplumsal medyaya dönüştürmesi. Uygulamada birden fazla özellik mevcut yemek siparişi ve takip ettiği bir öteki kullanıcıya yemek gönderimi, uzak aralıkta gerçekleşen düğün, nişan merasimlerine takı gönderimi, sıhhat vakıflarına dayanak bağışları, sanat aktiflikleri için bilet, davetiye gönderimi, uzaktaki bir arkadaşına anlık tatlı, içecek gönderimi üzere 16 farklı hizmeti tek bir platformda kullanıcılarına sunmayı planlıyor.

cb7dc1001d79eb3f21f39c6582917780158f10fb.jpeg


Bir armağan gönderildikten sonra ikramın gönderim süreci de anlık olarak takip edilebilecek.

Hediyeler mağazadan teslim alınabilecek, kargoyla gönderilebilecek ve hatta nakit paraya dönüştürülebilecek:

4232e2215fc1d9dd78c6b676111018bf83b262b8.jpeg


Glogiftin bünyesinde satış yapan tedarikçi mağazalara da birtakım avantajlar sunacak. Uygulama, hudutlu sayıda mağaza bulundurma seçeneğiyle kesimin en güzelleriyle birlikte hizmet vermeyi amaçlıyor. Birinci üç ay fiyatsız, kurul ödemeden satış yapma imkanı düşük komiteyle satış imkanı ve e-ticarette bir birinci olan “ürün satmasanız bile rezerve sistemi” ile %10 çıkar elde edilebilen satış sistemini bünyesindeki mağazalara sunuyor.

Glogift hediyeleşme ve yardımlaşmayı tekrar şekillendirmeyi ve coğrafik olarak her açıdan insanları muvaffakiyetle bir ortaya getirmeyi hedefliyor. Ayrıyeten ulaştırma maliyetlerini ve etrafa olumsuz tesirlerini de büyük ölçüde azaltmayı amaçlıyor.

Glogift, şimdi yayınlanmadı. Münasebetiyle internet sitesinde yer alan indirme ilişkileri şu an için çalışmıyor.
 
Geri
Üst