• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Turkhacks Rütbe Sistemi (Nasıl Rütbe Alırım)

DeepiMpaCt

Olmazlara meyilim var..
Administrator
Root User
THS Strategy®
Katılım
25 Ağu 2017
Mesajlar
5,564
Tepkime puanı
861
Puanları
118
Ödüller
5
Konum
Monteal/Ca
Merhaba / Selamun Aleyküm

Yayın hayatımızı sürdürdüğümüz yıllar süresince üyelerimizi mümkün mertebe fazla sıkmamaya çalıştık. Fakat gelmiş olduğumuz noktada sisteme emek veren ile vermeyeni, aktif olan ile olmayanı, eski üye ile al-kaç yapan userleri birbirinden ayırmak elzem olmuştur.

Aktif üye / Kıdemli Üye rütbelerine terfi edemeyen, sömürü için üye olup kaçan userlerin yetkileri sınırlandırılmıştır ve bu kısıtlamalar kademeli olarak arttırılacaktır. Yakın gelecekte ise üye alımlarını tamamen durdurma düşüncemiz vardır. Ayrıca bu konu mevcut güncel rütbe ve yetki sistemi hakkında bir rehber olarak sabit kalacaktır.


TURKHACKS RÜTBELERİ

Üye
Sisteme kayıt olunduğu anda erişilen başlangıç rütbesidir. Bu userler alım-satım bölümüne konu açamazlar. Hacklink & Shell satışı hariç* herhangi bir bölüme alım satım konusu açmaları halinde sorgusuz-sualsiz silinir.(Bu tarihten öncekiler kalacaktır.) Profil afişi ekleyemezler ve imza oluşturamazlar. Chat mödülünü kullanamazlar.

Aktif Üye
En az 7 günlük üye olmak, en az 100 mesaj sayısına sahip olmak, en az 30 beğeni sayısına sahip olmak, şartı ile OTOMATİK terfi edeceğiniz rütbedir. Bu rütbeden itibaren userler alım-satım bölümüne konu açabilir, ticaretin tadına bakabilirler. İmza oluşturabilir, profil afişi yükleyebilir, chat mödülünü kullanabilirler. Özel mesaj kutularında 250 özel mesaj saklayabilirler ve aynı anda 3 kişiye özel mesaj gönderebilirler. Bu rütbe karanlığın özgürlüğünü hissetmeye başlayacağınız yerdir.

Kıdemli Üye
En az 40 günlük üye olmak, en az 30 yararlı konuya sahip olmak, en az 400 mesaj sayısına sahip olmak ve en az 400 beğeni sayısına sahip olmak, şartı ile OTOMATİK terfi edeceğiniz rütbedir. Alım-satım bölümüne konu açabilir, ticaretin tadına bakabilirler. İmza oluşturabilir, imzalarına resim ekleyebilir, profil afişi yükleyebilir, chat mödülünü kullanabilirler.. Özel mesaj kutularında 300 özel mesaj saklayabilirler ve aynı anda 4 kişiye özel mesaj gönderebilirler. Warez Extra bölümünü görüntüleyebilirler.

Uzman Üye
En az 90 günlük üye olmak, en az 50 yararlı konuya sahip olmak, en az 1000 mesaj sayısına sahip olmak ve en az 750 beğeni sayısına sahip olmak, şartı ile OTOMATİK terfi edeceğiniz rütbedir. Alım-satım bölümüne konu açabilir, ticaretin tadına bakabilirler. İmza oluşturabilir, imzalarına resim ekleyebilir, profil afişi yükleyebilir, chat mödülünü kullanabilirler.. Özel mesaj kutularında 350 özel mesaj saklayabilirler ve aynı anda 5 kişiye özel mesaj gönderebilirler. Warez Extra bölümünü görüntüleyebilirler.

Kadim Üye
En az 180 günlük üye olmak, en az 5000 mesaj sayısına sahip olmak ve en az 2000 beğeni sayısına sahip olmak şartı ile OTOMATİK terfi edeceğiniz rütbedir. Alım-satım bölümüne konu açabilir, ticaretin tadına bakabilirler. İmza oluşturabilir, imzalarına resim ekleyebilir, profil afişi yükleyebilir, chat mödülünü kullanabilirler.. Özel mesaj kutularında 400 özel mesaj saklayabilirler ve aynı anda 6 kişiye özel mesaj gönderebilirler. İmzalarındaki karakter ve resim sayısı gibi özellikler bakımından diğer rütbelerden üstündürler. Foruma uzun süre emek veren bu üyelerimiz her konuda diğer üyelerden ayrıcalıklıdırlar. Warez Extra bölümünü görüntüleyebilirler.

Elite Üye
Kısıtlamaları kolay yoldan aşmak için ücreti karşılığında alınabilecek VIP rütbedir. Profil(rütbe) yazısını değiştirebilir, görünmez(gizli çevrimiçi) kullanıcıları görüntüleyebilirler. Özel mesaj kutularında 1000 özel mesaj saklayabilirler ve aynı anda 10 kişiye özel mesaj gönderebilirler. Elite üyelere özel gizli bölümü ve Warez Extra bölümünü görüntüleyebilirler. )

Onursal Ünvan
Hack dünyası içerisinde uzun süre boyunca yer edinmiş, Turkhacks'e faydası dokunmuş ve yaşını-başını almış kişilere admin insiyatifi ile verilebilecek rütbedir.

THS Designers
Turkhacks ailesinin grafik ve tasarım işleri ile ilgilenen ekibine ait rütbedir. Katılım şartları gruba ait duyuru konularında mevcuttur.

THS Intelligence
Turkhacks ailesinin çıkarları için bilgi-belge ve içerik toplayan özel ekibine ait rütbedir. Katılım şartları gruba ait duyuru konularında mevcuttur.

THS Attackers
Turkhacks ailesinin siber saldırı ve hacking faaliyetleri ile ilgilenen ekibine ait rütbedir. Katılım şartları gruba ait duyuru konularında mevcuttur.

THS Warezzers
Turkhacks ailesinin warez konusunda aktif ve ilgili mensuplarıdır. Katılım genel olarak davet usulü ile olur. Moderatörler genellikle bu ekipte emek vermiş kişilerden seçilir.

Moderator
Forum düzen ve asayişinden sorumlu gruptur. Yetki seviyelerine göre bölüm / kategorileri düzende tutarlar. Yönetim ekibinin ilk basamağıdır.

Super Moderator
Bütün bölüm ve kategorilerin düzeninden sorumlu kişilerdir. Moderatörlere rehberlik ederler.

Co-Admin
Gerek forum içi, gerek forum dışı faaliyetlerde administratorleri asiste eden üst düzey yöneticilerdir. Bütün yönetici faaliyetlerinden admine karşı sorumludurlar.

Administrator
Yönetimin en üst tabakasıdır.
 
Son düzenleme:
Maşallah güzel olmuş
 
Owsss süper süper ths gelişiyor her gecengun
 
Gayet açık ama kısıtlama az olmuş wareze erişim kapatılmalı
 
Gayet güzel ve anlamlı bir açıklama olmuş biz büyük bir aileyiz ve bu bütünlüğümüzü kimse bozamaz..
 
Çok iyi olmuş beraberliğimiz daim olsun
 
Kısıtlı bölümlerden link isteyen üyeler oluyo bana bile mesaj atmışlar tespiti halinde süresiz banlanırsınız
 
Bence çok güzel bir sistem getirmissiniz sayın admin , en üst rütbeleri almak için elimden geleni yapacağıma inanabilirsiniz bu forumdan başka bir forum da keyif ve tad + emek alamıyorum iyi forumlar dilerim lütfen forum kullarina uyalım
 
xfarmasi' Alıntı:
Bence çok güzel bir sistem getirmissiniz sayın admin , en üst rütbeleri almak için elimden geleni yapacağıma inanabilirsiniz bu forumdan başka bir forum da keyif ve tad + emek alamıyorum iyi forumlar dilerim lütfen forum kullarina uyalım

Emeklerin zayi olmadığı yer olduğu için insama güven veriyo
 
gayet açıklayıcı olmuş bakalım bize ne zaman nasip olucak
 
Bi mod olamadık (yanan dumanlı sıgara emojisi)
 
Çok iyi sistem aşık oldum tekrardan thsye
 
Uzun Zaman Önce Dile Getirdiğim Konuydu, Düzeltilmesine Sevindim. Hayırlı Olsun...
 
Geri
Üst