Hoşgeldin Misafir

Turkhacks Rütbe Sistemi (Nasıl Rütbe Alırım)

DeepiMpaCt

DeepiMpaCt

Olmazlara meyilim var..
Administrator
Root User
THS Strategy®
Monteal/Ca
25 Ağu 2017
5,909 Mesaj

Aktiflik

Seviye

Deneyim

TIM / GÖREV:
Moderatör, TIM üyesi gibi gruplara mensup kullanıcılar dahil tüm üyeler aşağıdaki rütbelere sahip olacak, emekleri doğrultusunda rütbeleri arttırılacak, tim üyelikleri grup logosu olarak profil altında gösterilecektir. VIP üyelerin profil renkleri aynı kalmak ile beraber ek olarak foruma katkılarına göre yine aşağıdaki rütbelerden biri profillerinde gözükecektir.

Otomatik terfi edilebilen rütbeler hariç rütbeler forum yöneticileri, üye yöneticileri, TIM liderlerinden gelen raporlar doğrultusunda arttırılır / azaltılır. Bu konuda bana mesaj atmayın.

ths-rutbeler.png

Kaşif
Sisteme kayıt olunduğu anda erişilen başlangıç rütbesidir. Bu userler alım-satım bölümüne konu açamazlar. Hacklink & Shell satışı hariç* herhangi bir bölüme alım satım konusu açmaları halinde sorgusuz-sualsiz silinir.(Bu tarihten öncekiler kalacaktır.) Profil afişi ekleyemezler ve imza oluşturamazlar. Chat mödülünü kullanamazlar.

Nefer
En az 7 günlük üye olmak, en az 100 mesaj sayısına sahip olmak, en az 30 beğeni sayısına sahip olmak, şartı ile OTOMATİK terfi edeceğiniz rütbedir. Bu rütbeden itibaren userler alım-satım bölümüne konu açabilir, ticaretin tadına bakabilirler. İmza oluşturabilir, profil afişi yükleyebilir, chat mödülünü kullanabilirler. Özel mesaj kutularında 250 özel mesaj saklayabilirler ve aynı anda 3 kişiye özel mesaj gönderebilirler. Bu rütbe forum içerisinde özgürlüğü hissetmeye başlayacağınız yerdir.

Teğmen
En az 45 günlük üye olmak, en az 30 yararlı konuya sahip olmak, en az 500 mesaj sayısına sahip olmak ve en az 500 beğeni sayısına sahip olmak, şartı ile terfi edeceğiniz rütbedir. Alım-satım bölümüne konu açabilir, ticaretin tadına bakabilirler. İmza oluşturabilir, imzalarına resim ekleyebilir, profil afişi yükleyebilir, chat mödülünü kullanabilirler.. Özel mesaj kutularında 300 özel mesaj saklayabilirler ve aynı anda 4 kişiye özel mesaj gönderebilirler. Warez Extra bölümünü görüntüleyebilirler. (Forum içi davranışlarınıza göre terfi etmeniz engellenebilir.)

Yüzbaşı
En az 90 günlük üye olmak, en az 50 yararlı konuya sahip olmak, en az 800 mesaj sayısına sahip olmak ve en az 1000 beğeni sayısına sahip olmak, şartı ile OTOMATİK terfi edeceğiniz rütbedir. Alım-satım bölümüne konu açabilir, ticaretin tadına bakabilirler. İmza oluşturabilir, imzalarına resim ekleyebilir, profil afişi yükleyebilir, chat mödülünü kullanabilirler.. Özel mesaj kutularında 350 özel mesaj saklayabilirler ve aynı anda 5 kişiye özel mesaj gönderebilirler. Warez Extra bölümünü görüntüleyebilirler.

Binbaşı
En az 120 günlük üye olmak, en az 2500 mesaj sayısına sahip olmak ve en az 2500 beğeni sayısına sahip olmak şartı ile OTOMATİK terfi edeceğiniz rütbedir. Alım-satım bölümüne konu açabilir, ticaretin tadına bakabilirler. İmza oluşturabilir, imzalarına resim ekleyebilir, profil afişi yükleyebilir, chat mödülünü kullanabilirler.. Özel mesaj kutularında 400 özel mesaj saklayabilirler ve aynı anda 6 kişiye özel mesaj gönderebilirler. İmzalarındaki karakter ve resim sayısı gibi özellikler bakımından diğer rütbelerden üstündürler. Foruma uzun süre emek veren bu üyelerimiz her konuda diğer üyelerden ayrıcalıklıdırlar. Warez Extra bölümünü görüntüleyebilirler.

Yarbay
Forum içi emek ve üstün başarı doğrultusunda yönetim insiyatifi ile terfi edilebilecek rütbedir. Alt rütbelerin sahip olduğu bütün haklara sahiptirler. Warez Extra bölümünü görüntüleyebilirler.

Albay
THS TIM görevleri / TIM liderliği görevlerinde üstün başarı doğrultusunda yönetim insiyatifi ile terfi edilebilecek rütbedir. Alt rütbelerin sahip olduğu bütün haklara sahiptirler. Warez Extra bölümünü görüntüleyebilirler.

Komodor
THS TIM liderliği görevleri / THS moderasyon görevlerinde üstün başarı doğrultusunda yönetim insiyatifi ile terfi edilebilecek rütbedir. Alt rütbelerin sahip olduğu bütün haklara sahiptirler. Warez Extra bölümünü görüntüleyebilirler.

General
THS TIM liderliği görevleri / THS moderasyon görevlerinde üstün başarı doğrultusunda yönetim insiyatifi ile terfi edilebilecek rütbedir. Alt rütbelerin sahip olduğu bütün haklara sahiptirler. Warez Extra bölümünü görüntüleyebilirler.

Bölüm Yöneticisi
Forum içerisinde bulunan bir veya birden fazla bölümden sorumlu(en fazla 3 bölüm) moderasyon yetkisi ile donatılmış kullanıcılardır. Yöneticisi oldukları bölüm veya bölümlerin aktif tutulması ve genel düzeninden kategori yöneticileri ve forum yöneticisine karşı sorumludurlar.

Kategori Yöneticisi
Forum içerisinde bulunan bir veya birden fazla kategoriden sorumlu(en fazla 2 kategori) moderasyon yetkisi ile donatılmış kullanıcılardır. Yöneticisi oldukları kategori veya kategorilerin aktif tutulması ve genel düzeninden forum yöneticisine karşı sorumludurlar.

Forum Yöneticisi
Bölüm yöneticileri ve kategori yöneticilerinin liderliğini yapmak ile beraber tüm forumun düzen ve asayişinden üst yönetime karşı sorumludurlar.

Co-Administrator
Gerek forum içi, gerek forum dışı faaliyetlerde administratorleri asiste eden üst düzey yöneticilerdir. Bütün yönetici ve TIM faaliyetlerinden admine karşı sorumludurlar.

Administrator
Yönetimin en üst tabakasıdır.

ths-unvanlar.png

Elite Üye (VIP)
Kısıtlamaları kolay yoldan aşmak için ücreti karşılığında alınabilecek VIP rütbedir. Profil(rütbe) yazısını değiştirebilir, görünmez(gizli çevrimiçi) kullanıcıları görüntüleyebilirler. Özel mesaj kutularında 1000 özel mesaj saklayabilirler ve aynı anda 10 kişiye özel mesaj gönderebilirler. VIP üyelere özel gizli bölümü ve Warez Extra bölümünü görüntüleyebilirler. (Detaylı bilgi)

Luxury Üye (VIP)

Kısıtlamaları kolay yoldan aşmak için ücreti karşılığında alınabilecek VIP rütbedir. Profil(rütbe) yazısını değiştirebilir, görünmez(gizli çevrimiçi) kullanıcıları görüntüleyebilirler. Özel mesaj kutularında 2000 özel mesaj saklayabilirler ve aynı anda 12 kişiye özel mesaj gönderebilirler. VIP üyelere özel gizli bölümü ve Warez Extra bölümünü görüntüleyebilirler. (Detaylı bilgi)

ths-gruplar.png

THS Designers
Turkhacks ailesinin grafik ve tasarım işleri ile ilgilenen ekibine ait rütbedir. Katılım şartları gruba ait duyuru konularında mevcuttur.

THS Intelligence
Turkhacks ailesinin çıkarları için bilgi-belge ve içerik toplayan özel ekibine ait rütbedir. Katılım şartları gruba ait duyuru konularında mevcuttur.

THS Attackers
Turkhacks ailesinin siber saldırı ve hacking faaliyetleri ile ilgilenen ekibine ait rütbedir. Katılım şartları gruba ait duyuru konularında mevcuttur.

THS Green Team
Turkhacks ailesinin siber saldırı ve hacking faaliyetleri ile ilgilenen ekibine ait rütbedir. Katılım şartları gruba ait duyuru konularında mevcuttur.

THS Warezzers
Turkhacks ailesinin warez konusunda aktif ve ilgili mensuplarıdır. Katılım genel olarak davet usulü ile olur. Moderatörler genellikle bu ekipte emek vermiş kişilerden seçilir.

THS Lojistik
Turkhacks ailesinin çıkarına forum içi ve forum dışı destek görevlerini icra eden ekiptir.

THS Ar-Ge
Turkhacks ailesine özel yazılımların kodlanması ve araştırma-geliştirme aşamalarından sorumlu gruptur.

THS Enformasyon
Turkhacks ailesi hakkında haber, sosyal medya çalışmaları ve propaganda işlerinden sorumlu gruptur.

Son düzenleme:

NasyoneL

NasyoneL

Karanlık Özgürlüktür
Forum Yöneticisi
Albay
THS Elite (VIP)
25 Ağu 2017
42,123 Mesaj

Aktiflik

Seviye

Deneyim

TIM / GÖREV:
xfarmasi' Alıntı:
Bence çok güzel bir sistem getirmissiniz sayın admin , en üst rütbeleri almak için elimden geleni yapacağıma inanabilirsiniz bu forumdan başka bir forum da keyif ve tad + emek alamıyorum iyi forumlar dilerim lütfen forum kullarina uyalım

Emeklerin zayi olmadığı yer olduğu için insama güven veriyo

Geri