• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, script isteğinde bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

ViserMart v1.1 - e-ticaret platformu

Darkinc

THS
Co-Administrator
THS Warezzers
THS Elite (VIP)
Ödüller
3
j8gpt0u.jpg

ViserMart , dinamik ön uç ve arka uç işlevselliğine sahip çok hafif ve basit bir e-ticaret uygulamasıdır. Site çok düzenli ve temiz ve işlemin kullanımı çok kolay, kullanıcının kontrol panelinde müşteri olarak oturum açması gerekiyor ve ardından istedikleri ürünler üzerinde alışveriş yapmaya hazırlar. Yönetici, sipariş için ödemeyi kabul edecektir. Öte yandan yönetici, ürünler ekleyebilir, tüm ürünleri, ürün çeşitlerini, ürün kategorilerini, markaları, özellikleri, teklifleri ve kuponları ve daha fazlasını yönetebilir.

Bilgi:
https://codecanyon.net/item/visermart-ecomm...atform/31542187

Uygulamada şunlar bulunur:
Ürün çeşidi yönetim
sistemi - Dinamik kupon yönetim sistemi
Dinamik teklif yönetim sistemi
Hiyerarşik ağaç yapısına sahip kategori

E-ticaret platformları günümüzde popülerlik kazanıyor ve kullanıcılarımızın tüm isteklerini desteklemeye devam ediyoruz. Betik sınırsız sayıda marka, ürün, kupon, sipariş ve kategoriyi destekler ve tüm ayrıntılar yönetici tarafından basit ve anlaşılır bir yönetici panelinden dinamik olarak yapılandırılır. otomatik ve manuel ödeme ağ geçitleri, kupon kodları, tam kontroller, SEO ve eklenti yöneticisi, sipariş takip sistemi ve daha fazlasıyla birlikte gelir….

Herhangi bir veri ile aktivasyon!

İNDİR YANDEX :

VİRÜSTOTAL :

Moderatör tarafında düzenlendi:

NasyoneL

Karanlık Özgürlüktür
Moderator
Ödüller
2
Teşekkürler

ibrahimtmz

Üye
j8gpt0u.jpg

ViserMart , dinamik ön uç ve arka uç işlevselliğine sahip çok hafif ve basit bir e-ticaret uygulamasıdır. Site çok düzenli ve temiz ve işlemin kullanımı çok kolay, kullanıcının kontrol panelinde müşteri olarak oturum açması gerekiyor ve ardından istedikleri ürünler üzerinde alışveriş yapmaya hazırlar. Yönetici, sipariş için ödemeyi kabul edecektir. Öte yandan yönetici, ürünler ekleyebilir, tüm ürünleri, ürün çeşitlerini, ürün kategorilerini, markaları, özellikleri, teklifleri ve kuponları ve daha fazlasını yönetebilir.

Bilgi:
https://codecanyon.net/item/visermart-ecomm...atform/31542187

Uygulamada şunlar bulunur:
Ürün çeşidi yönetim
sistemi - Dinamik kupon yönetim sistemi
Dinamik teklif yönetim sistemi
Hiyerarşik ağaç yapısına sahip kategori

E-ticaret platformları günümüzde popülerlik kazanıyor ve kullanıcılarımızın tüm isteklerini desteklemeye devam ediyoruz. Betik sınırsız sayıda marka, ürün, kupon, sipariş ve kategoriyi destekler ve tüm ayrıntılar yönetici tarafından basit ve anlaşılır bir yönetici panelinden dinamik olarak yapılandırılır. otomatik ve manuel ödeme ağ geçitleri, kupon kodları, tam kontroller, SEO ve eklenti yöneticisi, sipariş takip sistemi ve daha fazlasıyla birlikte gelir….

Herhangi bir veri ile aktivasyon!

İNDİR YANDEX :

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

VİRÜSTOTAL :
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
teşekkürler