• Gizli içerikleri açmak için anlamsız yorum yapmak, kışkırtıcı davranışlarda bulunmak ve link kısaltmak BAN sebebidir.

Womobıfy - Android & İos -> E-Ticaret Scripti

WOMOBIFY NEDİR?

Woomobify, bir mobil cihazdan gelen bir ziyaretçinin sitenizi ne zaman ziyaret ettiğini tespit eden ve mevcut temayı optimize edilmiş ve yüksek dönüşümlü bir woocommerce mobil temasıyla değiştiren bir Woocommerce Mobil Eklentisidir. Masaüstlerinden ve dizüstü bilgisayarlardan ziyaretçiler, mevcut ticari ticaret temanızla birlikte sunulacak. Wordpress arka ucunda bir geçiş yaparak, varsayılan mobil temanız ve mobil optimize edilmiş mobil ticari ticaret teması arasında woomobify'dan geçiş yapabilirsiniz.

-------------------------------------------------------------------------

-NEDEN WOMOBIFY İHTİYACINIZ VAR?


Etkileşimli bir mobil e-ticaret sitesine sahip olmak, çevrimiçi ürünleri satmakta ciddi olan herkes için önemlidir. Herhangi bir e-Ticaret stratejisinin büyük bir parçasıdır ve ürünlerinizi, mobil cihazlarında masaüstünden çok daha fazla zaman harcayan çok sayıda insanın önüne çıkarmanızı sağlar.

WooMobify, alışveriş yapmak için mobil sitelere dönüş yapan insanların sayısının artması için çevrimiçi alışverişe başlıyor. WooCommerce alışveriş siteniz için harika bir tamamlayıcıdır ve tüm kullanıcıların her iki dünyanın da en iyisini keyfini çıkarmasını sağlar.


WooCommerce mağazanızla% 100 senkronize olan güzel bir mobil platform oluşturmaya başlayın. Bir mobil sitenin herhangi bir zamanda çalışmaya başlaması ve yayınlanması hızlı ve kolaydır.


------------------------------------------------------------------------------

EOy0r8.png

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
başarılı
 
Geri
Üst